gimnazija 2021 2022

Prašymas dėl priėmimo į pirmą klasę

Prašymas dėl priėmimo į priešmokyklinę grupę

Prašymas dėl priėmimo į ikimokyklinę/priešmokyklinę grupę Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje

(Prašymo formą parsisiųskite word formatu ant kompiuterio darbalaukio, ją užpildykite ir atsiųskite nurodytu adresu (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) ne ankščiau kaip Kovo 1 d. 8:00 val., parašą pasirašysite, kai ateisite sutikrinti dokumentus.)

gimnazija 2021 2022

Prašymų formos

Vadovaudamasi Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gruodžio 31 d. sprendimu Nr. V – 3090„Dėl vaikų, ugdomų pagal pradinio ugdymo programą, nuotolinio ugdymo, priežiūros ir maitinimo organizavimo įstaigose būtinų sąlygų“ ir Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. sausio 5 d. įsakymu Nr. D-1

kokybes krepselis

Integruotos dalyko ir užsienio kalbos pamokos mokiniams sudaro puikias sąlygas pritaikyti dalykines kompetencijas praktinėse veiklose. Šiais mokslo metais 5b, 6b ir 8a klasių mokiniai turėjo integruotas dailės, fizikos, rusų kalbos pamokas.

kokybes krepselis

6 b klasės mokiniai mokslo metų pabaigoje nagrinėjo sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo temas anglų kalbos pamokose. Gegužės 6 d. nutolinę anglų kalbos pamoką pravedė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, tarptautinio skyriaus studentas Rohit Odela iš Indijos.

kokybes krepselis

Kiekvienais metais gegužės mėnesį Kalvarijos gimnazijoje vyksta Lietuvių kalbos savaitės renginiai. Šiais metais, užklupus pasaulinei covid-19 pandemijai, renginiai, skirti lietuvių kalbai, vyko šiek tiek kitaip – nuotoliniu būdu.

kokybes krepselis

Įgyvendinant Kokybės krepšelio uždavinį formuoti mokinių savivaldaus mokymosi įgūdžius palankioje ugdymo(si) aplinkoje, užtikrinant kiekvieno mokinio asmeninės pažangos stebėseną, birželio 21-25 dienomis Kalvarijos gimnazijoje 5, 6 ir 8 klasių mokiniams vyko integruoto patyriminio mokymosi kūrybinių dirbtuvių stovykla „Tapatybės su gimtuoju kraštu paieškos“.

AtmintiesKelias

Kalvarijos gimnazijos antrokų komandos 2a – „Atšvaitukai‘‘, 2b – „Šviesuoliukai“, 2c – „Boom“ dalyvavo respublikiniame projekte-konkurse „Augu saugus ir atsakingas“.

Projekto pagrindinis tikslas – ugdyti eismo dalyvių saugaus eismo kompetenciją, kurti saugesnę aplinką.