Back

XV Lietuvos 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiada II etapas
2022 – 04 – 13

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Ernesta Zaveckaitė 5 b II vieta   R. Puzarienė
Jovita Varnagirytė 5 b II vieta   R. Puzarienė
Aisvydas Varanka 6 a I vieta   R. Puzarienė
Airinas Liutkevičius 6 b I vieta   R. Puzarienė
Vilius Karalius 7 b II vieta   E. Kružikienė
Beata Pauliukonytė 7 b II vieta   E. Kružikienė
Žemyna Zavistauskaitė 7 b II vieta   E. Kružikienė
Aistė Andziulytė 7 b II vieta   E. Kružikienė
Vakarė Adomavičiūtė 7 b I vieta   E. Kružikienė
Ugnė Plečkaitytė 8 c II vieta   R. Puzarienė
Urtė Burinskaitė 8 c II vieta   R. Puzarienė

 
XXV Lietuvos mokinių filosofijos olimpiada
2022 – 03 – 04

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Liepa Zajankauskaitė III a Padėka   L. Burinskienė

 
Kalvarijos savivaldybės 9-10/I-II klasių mokinių anglų kalbos olimpiada
2022 – 02 – 04

Dalyvis Klasė Laimėjimas Ruošė
Adrija Vaišnoraitė I a I vieta G. Guzavičienė
Ema Balaikaitė I a III vieta I. Adaškevičienė

 
Kalvarijos savivaldybės fizikos olimpiada
2022 – 02 – 01

Dalyvis Klasė Laimėjimas Ruošė
Ignas Balsys I c II vieta M. Greviškis

 
Kalvarijos savivaldybės biologijos olimpiada
2022 – 02 – 01

Dalyvis Klasė Laimėjimas Ruošė
Ignas Balsys I c II vieta R. Puzarienė
Emilija Baliulytė III a II vieta R. Puzarienė
Joana Ceinorytė III b II vieta R. Puzarienė
Augustas Liutkevičius I a II vieta R. Puzarienė
Kamilė Steniukynaitė III a III vieta R. Puzarienė
Kristupas Micuta II c III vieta R. Puzarienė
Paulius Kasparavičius I b III vieta R. Puzarienė
Faustas Vilkelis I b III vieta R. Puzarienė

 
Kalvarijos savivaldybės lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada
2022 – 02 – 01

Dalyvis Klasė Laimėjimas Ruošė
Meida Murauskaitė IV a III vieta V. Brogytė

 
Kalvarijos savivaldybės chemijos olimpiada
2022 – 01 – 24

Dalyvis Klasė Laimėjimas Ruošė
Ignas Balsys I c II vieta K. Baldauskienė
Fausta Šimilevičiūtė IV a II vieta D. Jarašienė
Liepa Jankauskaitė III b III vieta D. Jarašienė
Dominyka Vaitulionytė III a III vieta D. Jarašienė
Karolina Ėkelytė IV a III vieta D. Jarašienė
Emilija Baliulytė III a III vieta D. Jarašienė

 
Kalvarijos savivaldybės anglų kalbos olimpiada
2022 – 01 – 20

Dalyvis Klasė Laimėjimas Ruošė
Emilija Baliulytė III b I vieta G.Guzavičienė
Mantė Stankevičiūtė III b II vieta G.Guzavičienė