Back
Pradžia Renginiai Giedrius Drukteinis: “Žydų pedagogika: kaip auginami genijai ir milijonieriai?”

Giedrius Drukteinis: “Žydų pedagogika: kaip auginami genijai ir milijonieriai?”

Kalvarijos gimnazijos svečias Giedrius Drukteinis – rašytojas, žurnalistas, etiketo bei laikysenos konsultantas, nuolatinis didžiausių Lietuvos periodinių leidinių autorius, Vilniaus Universiteto bei Vilniaus Dailės Akademijos lektorius, nuo 1999 metų skaitantis paskaitas ir vedantis seminarus Lietuvos bei užsienio verslo, akademinėms bei valstybinėms institucijoms. Bendrausime su dešimt knygų išleidusiu rašytoju ir žurnalistu, televizijos laidų vedėju ir visuomenės veikėju – nuolatiniu didžiausių Lietuvos periodinių leidinių autoriumi, komunikacijos konsultantu.

Susitikimas vyks gimnazijos aktų salėje. Rekomenduojame dėvėti medicininę veido kaukę.

Informuojame, kad renginio metu bus filmuojama, fotografuojama.

Renginys pasibaigęs.

2022/04/28