2022 m. sausio 20 d. įvyko Kalvarijos savivaldybės III klasių mokinių anglų kalbos olimpiada. Emilija Baliulytė, gimnazijos III klasės mokinė, užėmė I vietą ir atstovaus Kalvarijos savivaldybei respublikinėje anglų kalbos olimpiadoje. Mantė Stankevičiūtė, III klasės gimnazistė, užėmė II vietą. Mokines olimpiadai ruošė anglų kalbos mokytoja ekspertė Giedrė Guzavičienė.

Lietuvos bibliotekininkų draugija 2021 m. gruodžio mėn. paskelbė „Bibliotekų knygų Kalėdas“. Akcijos šūkis – Šventinis gerumas kartu su knyga.

Artėjant pačioms gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms specialioji pedagogė Kristina Grabauskaitė, pakvietė ugdytinius sudalyvauti Kalėdinėje popietėje „Laukiu šv. Kalėdų“.

Respublikiniame virtualaus specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių asmenų kūrybinių (vaizdo) darbų projekte – parodoje dalyvavo 4 gimnazijos mokiniai. Projektas skirtas šv.Kalėdų šventei paminėti.

O Christmas tree, O Christmas treeeglekaled
How lovely are your branches
O Christmas tree, O Christmas tree
How lovely are your branches

Tegul atsis

Ar rašote kalėdinius sveikinimus? Taip, 2a klasės mokiniai geba sukurti kalėdinį atviruką ir užrašyti sveikinimą. Gruodžio 21 dieną 2a klasėje vyko integruota technologijų ir anglų kalbos pamoka.

Pradinių klasių mokiniai gruodžio 15 d. margino puodelius. Edukacijos metu mokiniai susipažino su keramikos dekoravimo technikomis, įgijo spalvų derinimo pagrindines žinias, išmoko perteikti kilusias kūrybines idėjas. Sukūrė savo unikalius puodelius, kuriuos papuošė originaliais piešiniais, ornamentais. Puodelius dekoravo keramikai skirtais dažais ir markeriais. Išdekoruotus kūrinius mokiniai pasiėmė su savimi.

europos fondu

Kalvarijos gimnazija įgyvendina Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0135 „Sveikas jaunimas - sveika bendruomenė“.