gimnazija 2021 2022

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prašymas dėl priėmimo į pirmą klasę

Prašymas dėl priėmimo į priešmokyklinę grupę

Prašymas dėl priėmimo į ikimokyklinę/priešmokyklinę grupę Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje

(Prašymo formą parsisiųskite word formatu ant kompiuterio darbalaukio, ją užpildykite ir atsiųskite nurodytu adresu (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) ne ankščiau kaip Kovo 1 d. 8:00 val., parašą pasirašysite, kai ateisite sutikrinti dokumentus.)

 

gimnazija 2021 2022

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prašymų formos

 

Vadovaudamasi Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gruodžio 31 d. sprendimu Nr. V – 3090„Dėl vaikų, ugdomų pagal pradinio ugdymo programą, nuotolinio ugdymo, priežiūros ir maitinimo organizavimo įstaigose būtinų sąlygų“ ir Kalvarijos savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. sausio 5 d. įsakymu Nr. D-1

Jau 9-us metus iš eilės Kalvarijos gimnazijos mokiniai dalyvauja respublikiniame konkurse „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“.

Kasmet konkursui tema pasirenkama atsižvelgiant į tai, kokias tuos metus skelbia Lietuvos Respublikos Seimas ir tų metų aktualijas. 2021 metų konkurso tema „Kas žmogiuko širdyje“ (A. Matutis) pasirinkta norint didinti vaikų susidomėjimą Alytų garsinusio poeto Anzelmo Matučio kūryba, siekiant skatinti vaikus daugiau skaityti, domėtis knygomis, lavinti meninius, kūrybinius, tiriamuosius gebėjimus.

erasmusgameon

Kalvarijos gimnazija, įgyvendindama 2020 m. programos „Erasmus+“ Bendrojo ugdymo sektoriaus 2 pagrindinio veiksmo (KA229) dotacijos sutartį tarp Kalvarijos gimnazijos ir Švietimo mainų paramos fondo, vykdo tarptautinį projektą „Žaidžiame, kad kurtume sveikos gyvensenos įpročius ir saugią aplinką“ (GAME ON to Create Healthy Habits and Promote Wellbeing). Daugiašaliame projekte dalyvauja 5-8 klasių mokiniai iš 6 šalių: Suomijos, Lietuvos, Šiaurės Makedonijos, Graikijos (projekto koordinatorė), Italijos ir Turkijos.

Lairą Mikutavičiūtę, 6a klasės mokinę, laimėjusią Sidabrinį diplomą projekte „Kalbų Kengūra 2021“.

Jokūbą Degutį, 6a klasės mokinį, už labai gerai įvertintą iliustraciją konkurse ,,Tavo žvilgnis“ .

Mokinius ruošė anglų kalbos mokytoja Ingrida Kaleinikienė.

 

,,Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID- 19 pandemijos  metu“ - tokia  tema jau 50 – ąjį kartą šiais metais organizuojamame Epistolinio rašinio konkurse kurti  rašinį viso pasaulio mokiniams pasiūlė Pasaulinės pašto sąjungos Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija.

2021 metų Lietuvos gimnazijų, neturinčių teisės atsirinkti mokinių, reitinguose Kalvarijos gimnazija pateko į pirmąjį šimtuką. Žurnale „Reitingai“ teigiama, kad žodžiais individualizuotą mokymą Lietuvoje įgyvendina 100 proc. mokyklų, o darbais – tik 10 proc.

Šiais metais jau dvidešimt šeštąjį kartą buvo organizuojamas moksleivių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“, kuriame dalyvavo 140 moksleivių iš visos Lietuvos.