Spausdinti
Kategorija: Uncategorised

 

2019 - 2020 m. m. archyvas

Konkursai

50-asis tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso nacionalinis etapas

 2021 – 04 - 22

Dalyvis

Klasė

Laimėjimas

Diplomas

Ruošė

Justė Pučinskaitė

5 a

Pagyrimo raštas

 

V. Brogytė

 

53-iasis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

 2021 – 04 - 14

Dalyvis

Klasė

Laimėjimas

Diplomas

Ruošė

Gustė Adamavičiūtė

III a

II vieta

 

V. Brogytė

Meida Murauskaitė

III a

III vieta

 

V. Brogytė

 

Respublikinė tiriamoji – praktinė gamtos mokslų konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju.“ Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje

 2021 – 03 - 31

Dalyvis

Klasė

Laimėjimas

Diplomas

Ruošė

Skaistė Pupalaigytė

7 b

Padėka

 

D. Jarašienė

Dominyka Vaitulionytė

II b

Padėka

 

D. Jarašienė G. Guzavičienė

 

Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Širdelėje laisva Lietuva“ Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje

 2021 – 03 - 31

Dalyvis

Klasė

Laimėjimas

Diplomas

Ruošė

Ramunė Virbickaitė

3 c

III vieta

 

R. Derliūnienė

Meda Kulbokaitė

4 b

II vieta

 

A. Lisauskienė

Ainė Arbačiauskaitė

3 c

Padėka

 

R. Derliūnienė

Aidas Kriščiukaitis

3 c

Padėka

 

R. Derliūnienė

Ernesta Zavickaitė

4 b

Padėka

 

A. Lisauskienė

 

Respublikinė vaikų piešinių fotografijų virtuali paroda „Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“ Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje

 2021 – 03 - 19

Dalyvis

Klasė

Laimėjimas

Diplomas

Ruošė

Gabrielius Bertašius

2 a

Padėka

 

L. Venslauskienė

Orestas Žimantauskas

2 a

Padėka

 

L. Venslauskienė

Laurynas Plečkaitis

2 a

Padėka

 

L. Venslauskienė

Marta Keturakytė

2 a

Padėka

 

L. Venslauskienė

 

Akademiko Jono Janickio chemijos konkursas

 2021 – 03 - 15

Dalyvis

Klasė

Laimėjimas

Diplomas

Ruošė

Adrija Vaišnoraitė

8

Pažymėjimas

 

D. Jarašienė

Augustas Liutkevičius

I a

Pažymėjimas

 

D. Jarašienė

Liepa Jankauskaitė

II

Pažymėjimas

 

D. Jarašienė

Greta Muzikevičiūtė

III

Pažymėjimas

 

D. Jarašienė

Eivina Kalvaitytė

IV

Pažymėjimas

 

D. Jarašienė

 

Kalvarijos savivaldybės 9-10/I-II klasių mokinių anglų kalbos konkursas

 2021 – 03 - 02

Dalyvis

Klasė

Laimėjimas

Diplomas

Ruošė

Dovydas Gorskis

II a

I vieta

 

V. Kelmelienė

Miglė Snapkauskaitė

I a

II vieta

 

I. Kaleinikienė

Nomeda Vaišnoraitė

II a

III vieta

 

V. Kelmelienė

 

Kalvarijos savivaldybės tarptautinis Jaunimo epistolinio rašinio konkursas

 2021 – 01 - 26

Dalyvis

Klasė

Laimėjimas

Diplomas

Ruošė

Justė Pyčinskaitė

5 a

Laimėtoja

 

V. Brogytė

 

Kalvarijos savivaldybės Jaunųjų filologų konkursas

 2021 – 01 - 26

Dalyvis

Klasė

Laimėjimas

Diplomas

Ruošė

Gustė Adamavičiūtė

III a

Laimėtoja

 

V. Brogytė

Meida Murauskaitė

III a

Laimėtoja

 

V. Brogytė

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2020 - Rudens sesija“

gimnazija