europos fondu

Kalvarijos gimnazija įgyvendina Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų finansuojamą projektą Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0135 „Sveikas jaunimas - sveika bendruomenė“.

ErasmusGameon

Kalvarijos gimnazija, įgyvendindama ERASMUS+ KA229 daugiašalį projektą GAME ON,  lapkričio 22-26 dienomis vykdė paraiškoje numatytas partnerių šalių mokytojų mobilumo veiklas Lietuvoje (LTT).  Lapkričio 23 diena buvo gana intensyvi. Projekto partneriai apsilankė Kalvarijos gimnazijoje, čia juos pasveikino Kalvarijos savivaldybės meras V.Plikaitis bei Kalvarijos gimnazijos direktorė D.Kavaliauskienė. Sveikinimo žodį tarė ir pagrindinis Erasmus + projekto koordinatorius K. Sivrikaya iš Turkijos.

erasmusgameon

Kalvarijos gimnazija, įgyvendindama 2020 m. programos „Erasmus+“ Bendrojo ugdymo sektoriaus 2 pagrindinio veiksmo (KA229) dotacijos sutartį tarp Kalvarijos gimnazijos ir Švietimo mainų paramos fondo, vykdo tarptautinį projektą „Žaidžiame, kad kurtume sveikos gyvensenos įpročius ir saugią aplinką“ (GAME ON to Create Healthy Habits and Promote Wellbeing). Daugiašaliame projekte dalyvauja 5-8 klasių mokiniai iš 6 šalių: Suomijos, Lietuvos, Šiaurės Makedonijos, Graikijos (projekto koordinatorė), Italijos ir Turkijos.

Kalvarijos gimnazija dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame projekte Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01–0001 ,,Kokybės krepšelis“. Lėšos skirtos  gimnazijos 5-8 klasių mokinių pažangai. Projektui įgyvendinti paruoštas Kalvarijos gimnazijos veiklos tobulinimo planas. Veiklos planas suderintas su Nacionaline švietimo agentūra, Kalvarijos savivaldybės administracija.

Projekto zenkl

Gimnazija 2017-2020 m. dalyvauja Europos sąjungos Struktūrinių fondų finansuojamame projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001).

Projektas sveikasjaunimas sveikabendruomenė

Nordplus Junior“Augame demokratiški” (“Growing up to be Democratic”) - tai naujas tarptautinis projektas, prasidėjęs  2017 metų rugsėjį ir pasibaigsiantis 2019 metų birželį.

muzieju programaLietuvos muziejų asociacija nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. skelbia Lietuvos muziejų kultūrinio svetingumo programos pradžią. Iki gruodžio 31 d. moksleiviai kviečiami nemokamai dalyvauti specialiai jiems parengtoje svetingumo programoje, skirtoje Vasario 16-osios kūrėjams, puoselėtojams ir edukacinėms veikloms, skirtoms modernios Lietuvos šimtmečiui.

untitled

Kalvarijos gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“. Tai galimybė mokykloms suteikti savo moksleiviams didesnį supratimą apie Europos Parlamentą, demokratiją ir prisijungti prie ES mokyklų tinklo. Gimnazijos komanda šiame projekte dalyvauja jau trečią kartą.