Birželio 7-10 dienomis Kalvarijos gimnazijoje vyko dieninė stovykla ,,Būk aktyvus“. Stovykloje dalyvavo 73 mokiniai, jų amžius - nuo 7 iki 17 metų. Stovyklos tikslas: sveikos gyvensenos propagavimas ir ugdymas.

 

Mokiniai sportavo, žaidė judrius žaidimus, mankštinosi, varžėsi rungtyse, piešė mandalas ir fraktalus, apjuosė draugystės kaspinu gimnaziją bei parodė išmintį grybaudami  orientacinėse varžybose. Profesionali trenerė mokė stovyklos dalyvius šokti Zumbą. Vyko šaškių turnyras, kurio teisėju buvo V.Ščeponis. Samultaną su mokiniais žaidė šaškininkas R.Jasiulevičius. Molį minkė mokiniai kartu su  V.Kalinausku. L.Vyrvos vadovaujamos merginos mokė stovyklos dalyvius šokti linijinius šokius. Sukūrė puikų  akvariumą, kuris papuoš gimnaziją. Po intensyvios veiklos mokiniai mėgavosi sveikuoliškais pietumis, kuriuos patys gamino.
Vasara prasidėjo puikia stovykla, kuri, manome, duos puikų startą ir tolimesnėms atostogoms. Linkime smagios, aktyvios ir šiltos vasaros.

Stovyklos organizatorės Rasa Brokienė ir Renata Vaitulionienė