Gruodžio mėnesį 2b ir 3b klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame 1-4 klasių integruoto anglų kalbos ir technologijų kūrybinių darbų virtualiame konkurse „Kuriu žiemužės pasaką“.

Šio konkurso tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių kūrybiškumą ir gilinti jų anglų kalbos skaitymo ir teksto supratimo įgūdžius. Pradinių klasių mokiniai skaitė pasakas su anglų kalbos mokytojomis V.Pitkauskiene ir J.Vaičaitiene – 2 kl. mokiniai „A Christmas Dream“, o 3 kl. – „The Little Girl and the Winter Whirlwinds“. Technologijų pamokoje su mokytojomis I.Karaliene ir I.Čirvinskiene atliko kūrybinius darbus remdamiesi perskaityta pasaka. Mokiniai galėjo piešti ar atlikti erdvinį darbą. Buvo atrinkti keletas darbų iš kiekvienos klasės ir pateikta konkursui. Mokinių darbai eksponuojami konkurso virtualioje parodoje.

Youtube "Konkurso „Kuriu žiemužės pasaką“ VIRTUALI PARODA"

2b Evita Bansevičiūtė 2b Rusnė Černiauskaitė 2b Ugnė Januškaitė 3b Aidas Puodinas 3b Arijus Kimeris