Tarptautinė mokyklų bibliotekų asociacija (IASL), kurios narė yra ir Lietuvos mokyklų bibliotekų darbuotojų asociacija, spalio mėnesį paskelbė mokyklų bibliotekų mėnesiu. Šių metų tema - „Junkimės. Svajokime. Keiskimės“.

Visą spalio mėnesį mūsų gimnazijos mokiniai lankėsi bibliotekoje, skaitė knygas. Patys aktyviausieji – ketvirtų klasių mokiniai. Jie susirinko į popietę „Mano mylimiausia knyga gimnazijos bibliotekoje“. Mokiniai pristatė perskaitytas ir įdomiausias knygas, dalijosi skaitymo džiaugsmais su draugais, piešė knygų herojus.

Smagu buvo visiems pasvajoti apie tai, kaip jie pasielgtų, būdami savo mėgstamo herojaus vietoje. Ypač vaikams patiko 4c klasės mokinio Nojaus papasakota ištrauka iš Christian Tielmann knygos „Dėdės Nojaus vasara“, o populiariausia knyga mokiniai išrinko Knister pasakojimus apie raganą Lilę.

Bibliotekos vedėja Ina Šatienė