"Kuo daugiau išdalina kitiems,

Tuo labiau praturtėja pati.

Skleidžia šilumą savo visiems,

Neša žiburį šviesų kely.

Kas ji?

Mokytojo širdis...“

 

2019 m. spalio 4 d. Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje buvo paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Šią dieną vyko kitokia ugdomoji veikla - priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytiniai Adrija ir Svajus tapo mokytojais.

Tą dieną Adrija ir Svajus pajuto, ką reiškia būti mokytojais. Ugdytiniai spalvino mokytojų portretus, gamino mokytojoms atvirukus, dainavo daineles, žaidė žaidimus, sportavo, šoko, šėliojo ir išdykavo. Tėveliai taip pat noriai prisijungė į ugdomąją veiklą, pabuvo kartu su mažaisiais ugdytiniais bei klausė mokytojų - Adrijos ir Svajaus.

Mokytojų dienos renginys visiems paliko įspūdį ir sukėlė daug teigiamų emocijų. Maloniais žodžiais ir gėlių žiedais buvo padėkota mokytojams už jų gerumą.