2018 m. gruodžio 20 d. Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlė“ ugdytiniai kartu su tėveliais susirinko į ,,KALĖDINĘ PASAKĄ VAIKAMS’’ pagal L. Žutautės knygelę „KAKĖS MAKĖS NUOTYKIAI“.

Kalvarijos gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Milda Alesiūtė sveikino visus vaikučius ir jų tėvelius su artėjančiomis šventėmis. Kakė Makė su draugais pakvietė vaikučius kartu pažaisti, padainuoti. Į svečius atvyko ir Kalėdų Senelis, visų mažųjų džiaugsmas,  su pilnu maišu dovanų.

Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlė“ ugdytiniai, pasipuošę gražiais kostiumais, pašoko Kalėdinį šokį „Kalėdų stebuklai“. Atskleidę visus Kalėdų stebuklus, Kalėdų Seneliui deklamavo eilėraštukus, kuriuos išmokė mokytoja Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė. Kalėdų Senelis įteikė vaikučiams dovanėles, o tada su vaikučiais ir jų tėveliais smagiai patrepsėjo, pašoko ir atsisveikino iki kitų metų.                    

Ugdytiniai pasidalino savo šiluma ir meile dovanodami tėveliams savo pačių padarytus pingviniukus, kuriuos padėjo pagaminti mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė. Vaikučiai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet taip pat parsinešė į namus Kalėdinę dvasią .

1

2

3

5

6