2018 m. gruodžio 3 d. Kalvarijos sporto centre vyko tradicinės Kalvarijos savivaldybės priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų sporto varžybos „Sportuoju su pasakų herojais“. Varžybas organizavo Kalvarijos vaikų lopšelis-darželis „Žilvitis“, įgyvendinant sveikos gyvensenos ugdymo programą „Sveikas ir saugus darželinukas“. 

Varžybose dalyvavo ir Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlė“ ugdytiniai, juos atlydėjo mokytoja Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė. Vaikučiai buvo paruošę prisistatymą: „Klausia medžiai, klausia gėlės, kur gyvena šypsenėlės? Mane rasti nesunku, aš veideliuose vaikų“.

Draugiški piratai, pakvietė mažuosius nuotaikingai mankštai, kuri užtikrino  geras emocijas visai likusiai dienai. Vaikučiai – greiti, vikrūs, atkaklūs ir draugiški, rungėsi nuotaikingose rungtyse. Vaikai daug bendravo, pajuto komandinę dvasią, kovojo dėl bendro tikslo. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis, o komandos - diplomais ir taurėmis.

0 SPORTUOK SU PASAKŲ HEROJAIS

1 SPORTUOK SU PASAKŲ HEROJAIS

2 SPORTUOK SU PASAKŲ HEROJAIS

3 SPORTUOK SU PASAKŲ HEROJAIS

4 SPORTUOK SU PASAKŲ HEROJAIS

5 SPORTUOK SU PASAKŲ HEROJAIS

6 SPORTUOK SU PASAKŲ HEROJAIS