Gegužės mėnuo Kalvarijos gimnazijoje - šeimos mėnuo. Šį mėnesį gimnazijoje organizuojami renginiai, skirti visai šeimai.

Juose tėveliai ir vaikai  kartu galės atlikti bendrus darbus, užduotis, dalyvauti įvairiuose fizinio aktyvumo užsiėmimuose, keliauti. Vienas tokių renginių „Aukime sveiki ir linksmi“ vyko gegužės 9 dieną.

Pradinių klasių mokiniai ir tėveliai gimnazijos futbolo stadione  dalyvavo „Linksmųjų estafečių“ varžybose,  žaidė šluotų futbolą. Renginio pabaigą vainikavo virvės traukimas, kuriame laimėjo draugystė.

 Renginio organizatoriai dėkoja mokinių tėveliams už aktyvų dalyvavimą: Raimondai ir Robertui Degučiams, Sigutei Kairienei, Angelei Kalinauskienei, Kristinai Klevinskienei, Neringai ir Artūrui Labučiams, Dovilei Makevičienei, Kristinai Paulionienei, Birutei Pučinskienei, Odetai Salikaitei, Tomui Zigmantai.

IMG 20180509 130158

IMG 20180509 130207