Kovo 14 d. gimnazijoje I-II kl. mokiniams buvo organizuotas vaidmenų žaidimas "Balsuojam!", kuris suteikia galimybę moksleiviams išbandyti savo daugiašalių derybų aplinkoje.

Tapdami skirtingų šalių ir politinių pažiūrų europarlamentarais trumpam laikui, turėdami sprendimo reikalaujančią problemą, kurią būtinai turėjo išspręsti nepaisydami skirtumų, žaidimo dalyviai mokėsi kompromiso meno, ieškojo būdų sutaikyti skirtumus ir kompensuoti galimus praradimus. Žaidėjai buvo padalinti į tris politines frakcijas, keturias šalis ir 4 komitetus. Mokiniai svarstė cukraus suvartojimo, plastiko atliekų mažinimo ir privataus autoremonto patikimumo klausimais . Žaidimo pabaigoje dalyviai  pasidalino savo įspūdžiais apie žaidimo sudėtingumą be sužino apie teisės aktų priėmimo procesą Europos Sąjungoje, kurioje derinami 28 šalių, 8 politinių frakcijų ir daugelių skritingų interesų grupių norai ir interesai.

Dėkojame Europos parlamento informacinio biuro komandai už bendradarbiavimą ir suteiktą progą BALSUOTI. 

#MEPALietuva 

20180314 123359

20180314 133705

20180314 140233