Gruodžio 22 d. mintyse trumpam sustabdėme laiką ir pamatėme, kiek daug aplink gerumo, tikėjimo, netekties ir laukimo. Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje tą dieną vyko Kalėdinė popietė.

Mokiniai ir mokytojai susirinkusiems svečiams bei Kalėdų seneliui, kuris juos aplankė, surengė pasirodymus: ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai vaidino pasaką „Pirštinė“, 1-4 kl. mokiniai – „Kalėdų senelio vasara“,  mokytojų kolektyvas  - „Mokoko ir draugai“. Į šventę sugužėjo daug kaimo vaikų, tėvelių ir svečių.

 Už paramą ir bendradarbiavimą Jusevičių skyriaus mokiniai ir mokytojos dėkingi laisvalaikio renginių organizatorei Danutei Giedraitienei, Jusevičių kaimo  bendruomenės pirmininkei Renatai Kalinauskienei bei mokinių tėveliams.

DSC 0486

DSC 0508

DSC 0565

DSC 0645

DSC 0660

DSC 0668