Gruodžio 6 dieną Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje vyko adventinis renginys „Pabūkim kartu ramybės ir susikaupimo metu“. Mokykloje svečiavosi Kalvarijos parapijos klebonas Algirdas Žukauskas. Jis kvietė mokinius, jų tėvelius ir vietos bendruomenės atstovus pasikalbėti apie krikščionių tikėjimo tiesas, jų svarbą asmens tapatybei, paaiškino, kas teikia laimę ir džiaugsmą.

Mokiniai sužinojo, kokios yra svarbiausios advento tradicijos, pynė advento vainiką iš žalumynų, puošė kankorėžiais, „rojaus“ obuoliukais, išsiaiškino vainiko viduryje įstatytų žvakių reikšmę.

Adventinio renginio metu buvo žaidžiami įvairūs  žaidimai, giedamos giesmės, menamos mįslės. Mokiniai nuoširdžiai bendravo ir bendradarbiavo su svečiais. Visi išeidami namo, išsinešė po uždegtą žvakelę kaip ramybės simbolį.

DSC 0383

DSC 0387

DSC 0393

DSC 0414

DSC 0425

DSC 0426