Kalvarijos parapijos salėje gruodžio 8 d. vyko gabių ir talentingų mokinių apdovanojimo šventė.

Renginio metu už puikius akademinius mokymosi rezultatus apdovanoti šie Kalvarijos gimnazijos mokiniai: Liepa Jankauskaitė, 6b kl. mokinė, Dominyka Vaitulionytė, 6b kl. mokinė, Gustė Adamavičiūtė, 7a kl. mokinė, Milda Dulinskaitė, 7a kl. mokinė, Vilius Malinauskas, 8b kl. mokinys, Greta Burinskaitė, Ia kl. mokinė,  Aivara Šitkauskaitė, Ic kl. mokinė,  Deimantė Bulvičiūtė, IIc kl. mokinė, Ieva Radzevičiūtė, IIc kl. mokinė,  Eglė Galminaitė, IIIb kl. mokinė, Raminta Galminaitė, IIIb kl. mokinė, Vika Jaskevičiūtė, IIIb kl. mokinė. Padėka įteikta Teresei Pučinskaitei IIIa kl. mokinei,  laimėjusiai III vietą respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros  olimpiadoje, jos lietuvių kalbos mokytojai  metodininkei Vidai Brogytei bei Paulinai Leonavičiūtei, IVa kl. mokinei, tarptautiniame angliškos dainos konkurse Balstogės Dombrovoje (Lenkija), laimėjusiai II vietą, jos muzikos mokytojai metodininkei Sigutei Valentaitei – Rugienei. Taip pat buvo pagerbti respublikinės moksleivių dainų šventės „Tu mums - viena"  kolektyvai ir jų vadovės - muzikos mokytoja metodininkė Sigutė Valentaitė – Rugienė ir vyresnioji mokytoja Loreta Vyrva.