Informacija

JUSEVIČIŲ SKYRIUJE PAMINĖTA KOVO 11 oji 1

Daug svarbių datų turi mūsų valstybė. Viena iš jų kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Kovo 11-oji – viena iš  svarbiausių  dienų Lietuvai. Tai lietuvių kovų už nepriklausomybę, už gimtąją kalbą, už savarankiškumo  įteisinimą - diena. Ją sutikdami  džiaugiamės, kad niekas netrukdo kalbėti ir rašyti, skaityti ir dainuoti  lietuviškai, džiaugiamės, kad gyvename laisvoje Tėvynėje.

skaitovai

Kovo 10 d. Kalvarijos lopšelyje darželyje ,,Žilvitis“ vyko poezijos rytmetis ,,Mano mažoj širdelėj Tėvynė Lietuva“,

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas Jusevičių skyriuje

pirma

Kovo 6 dieną Finansinių sprendimų agentūros specialistės vedė finansinio raštingumo pamokėlę gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams.

pirma

Sausio dešimtą dieną, anksti ryte, mes, ekskursijos dalyviai, įsėdome į autobusą ir laukėme ilgos ir smagios kelionės į Varšuvą. Atvykę į Varšuvą, buvom priblokšti nuo jos dydžio ir grožio.

1 Kaziuko kermošius Jusevičių skyriuje

2020 m. kovo 4 d. Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje ugdymo grupėje „Šypsenėlė“ su trenksmu vyko Kaziuko kermošius. Kvepėjo sausainiais, pyragais, riestainiais, keksiukais, čežėjo dailiai įpakuoti skanumynai… Visi su nekantrumu laukia Kaziuko kermošiaus!!!!

Vasario 25 d. įvyko Kalvarijos savivaldybės 10 – 12 (II – IV) klasių mokinių istorijos olimpiada. Prizines vietas laimėjo:

Aivara Šitkauskaitė, IV b kl., - I vieta
Dominykas Palšis, IV b kl., - II vieta
Gabrielė Kasparavičiūtė, IV b kl., - III vieta

Mokinius ruošė istorijos mokytojas Algimantas Babeckas

PIRMA 75 – oji gimnazijos abiturientų laida vasario 28 d. linksmai ir išradingai šventė šimtadienį. Kartu su abiturientais pasidžiaugti jų švente į gimnazijos iškilmių salę susirinko ne tik dvyliktokų tėveliai, svečiai, mokytojai, bet ir buvę abiturientai.