Gruodžio 9 dieną gimnazijoje buvo minima Tarptautinė antikorupcijos diena.

Lapkričio 22 d. Kalvarijos gimnazijos bendruomenė (mokytojai ir mokiniai) dalyvavo 4 val. SafeTALK mokymuose, kurie skirti norintiems išmokti atpažinti savižudybės riziką. Mokymų metu dalyviai įgijo žinių, kaip atpažinti žmones, mąstančius apie savižudybę, ir kaip jiems pasiūlyti pagalbą. Mokymų dalyviams buvo įteikti sertifikatai, liudijantys apie jų pasirengimą pastebėti savižudybės pavojų.

2019 m. spalio 25 dieną nuotaikinga Rudenėlio šventė atkeliavo į Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinę ir priešmokyklinę ugdymo grupę „Šypsenėlės“. Šventę organizavo Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlės“ mokytoja Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė.Jos stengėsi šventę organizuoti taip, kad visiems būtų linksma ir įdomu, kad būtų gilinamos vaikučių žinios.

Lapkričio 12 dieną mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja I. Kaleinikiene važiavo žiūrėti spektaklio, kuris buvo paremtas Marko Tveno knyga ,,Tomo Sojerio nuotykiai“. Spektaklis vyko anglų kalba.

Kaip ir kiekvienais metais gimnazijos mokinius, jų tėvelius, mokytojus bei kitus darbuotojus kviečiame prisidėti prie akcijos ir padovanoti bibliotekai naujų knygų.

Bibliotekininkės

Kalvarijos gimnazijos priešmokyklinės grupės ugdytiniai lapkričio 18 d. dalyvavo vaikų sporto varžybose ,,Kas su daktaru Aiskauda, tam tikrai nieko neskauda“, kurias kasmet organizuoja lopšelis- darželis ,,Žilvitis“.

Lapkričio 14 d. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje vyko tradicinė septintoji Sūduvos ir Dzūkijos regionų mokinių viktorina ,,Pažink Lietuvos kariuomenę".

Kalvarijos gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai lapkričio 13 dieną apsilankė Kalvarijos priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.

Lapkričio 11-17 dienomis vyko Šiaurės šalių literatūros savaitė. Kalvarijos gimnazijos biblioteka Šiaurės šalių literatūros savaitėje dalyvauja šeštąjį kartą.