2016 - 2017 m. m. archyvas

  

 

Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas "Kalbų kengūra 2018"

(2018-03-02)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Lukas Zaveckas II b Diplomas 1

A. Naujelienė

Gvidas Parchomenko 8 a Diplomas 2 I. Kaleinikienė
Rugilė Akelytė 8 a Diplomas 3 I. Kaleinikienė
Tadas Burdulis 5 b Diplomas 4 I. Kaleinikienė

 

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“, finalinis turas

(2018-05-31)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Karolis Marcinkevičius VI a III vieta 20180604

A. Sinkevičius

 

50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

(2018-04-07)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė VI a Diplomas 20180517

V. Brogytė

 

Respublikinis mokinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

(2018-04-27)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Aivara Šikarskaitė II c I vieta 20180508

A. Babeckas

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2018 - Pavasario sesija“

1

2 2 2

 

 

 

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“, regioninis turas

(2018-04-21)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Karolis Marcinkevičius IV a I vieta 2

A. Sinkevičius

Mantas Dulinskas IV a III vieta 3 A. Sinkevičius

 

Respublikinis mokinių konkursas „Jūrų keliais 2018“

(2018-04-27)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Gimnazistų komanda III - IV V vieta 1

R, Vaitulionienė

 

Respublikinis kūrybinis konkursas „Spalviukų šalyje“

(2018-04-05)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Deimantė Burdulytė I a II vieta Scan1

K. Grabauskaitė

Miglė Malinauskaitė 5 b Padėka Scan10002 K. Grabauskaitė
Austėja Gražulytė 5 c  Padėka Scan10001 K. Grabauskaitė

 

2018 m. 6 –asis respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Saulės spindulių nušviestas, mylimas čia mano miestas“

(2018-03-22)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Vilius Karalius 3 c II vieta  Scan10001

A. Pauliukonienė

Viltė Karaliūtė 3 c II vieta Scan10002 A. Pauliukonienė
Beata Pauliukonytė 3 b III vieta Scan10003 I. Karalienė
Vakarė Adamavičiūtė 3 b Padėka Scan1 I. Karalienė

 

Tarptautinis edukacinis konkursas „Olympis 2017 - Rudens sesija“

Scan1

 

Scan10001 Scan10002 Scan10003 Scan10004
Scan10005 Scan10006 Scan10007 Scan10008

 

Lietuvos  mokinių meninio skaitymo konkursas

(2018-01-30)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Liveta Šikarskaitė IV b Laimėtoja  Scan10023

V. Brogytė

Evita Mėlinauskaitė 8 a Laimėtoja Scan10024 V. Brogytė

 

 Kalvarijos savivaldybės 9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas

(2018-01-23)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas
Gerarda Jocytė I b I vieta 3
Laurita Abramavičiūtė II c II vieta 2
Lukas Zaveckas II b III vieta 1

 

2017m. nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas 

 

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas
Vilnius Malinauskas I Diplomas Scan1
Milda Dulinskaitė 8 Diplomas Scan10001
Fausta Šimilevičiūtė 8 Diplomas Scan10002

 

Šalies mokinių ir mokytojų kelionių maratonas „Lietuva – piliakalnių šalis“

(2017-12-08)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Mokinių komanda 3b  III vieta 3

I. Karalienė

Viltė ir Vilius Karaliai 3c II vieta 4 A. Pauliukonienė

 

14-asis tarptautinis informatikos ir informacinio mąstymo konkursas "Bebras"

(2017-11-06)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Aisvydas Varanka   padėka  201711221

E. Navickienė

 

Respublikinis moksleivių mados konkursas "Avangardas 2017"

(2017-09-12)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Sandrai Rimavičiūtei   padėka  3

A. Čeikauskienė

Sandrai Rimavičiūtei   padėka 1 A. Čeikauskienė
Sandrai Rimavičiūtei   padėka 2 A. Čeikauskienė

 

2015 - 2016 m. m. archyvas

 

5-asis Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkursas „Piliakalnių balsas“

(2017-05-25)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
2 b klasės mokiniai 2b III vieta  SCAN0014

I. Karalienė

Vilius Karalius 2 c Padėka SCAN0016 A. Pauliukonienė
Viltė Karaliūtė 2 c Padėka SCAN0017 A. Pauliukonienė
Beata Pauliukonytė 2 b Padėka SCAN0015 I. Karalienė

 

Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA

(2017-03-16)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Meda Janavičiūtė 1 a Diplomas  SCAN0006

R. Matulevičienė

Arijus Rugienius 2 b Diplomas SCAN0005 

I. Karalienė

Ernestas Pociukonis 2 c Diplomas SCAN0004  A. Pauliukonienė
Vakaris Pauliukonis 4 a Diplomas SCAN0003  J. Jakubonytė
Liepa Jankauskaitė 6 b Diplomas SCAN0002  N. Mankauskienė
Vilius Malinauskas 8 b Diplomas SCAN0001  Z. Valinčienė

 

Vertimų ir iliustracijų projektas TAVO ŽVILGSNIS

(2017m.)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Greta Burinskaitė I a Diplomas SCAN0000

I. Kaleinikienė

 

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“, regioninis turas

(2017-04-21)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Volodymyr Krasitskyy II a II vieta 4

A. Karalius

Timėja Gradickaitė IV a Padėka 2

A. Sinkevičius

 

XI mokinių ir technologijų mokytojų kūrybos paroda „Jurgelis meistrelis - 2017

(2017-04-21)

 

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Mantas Panka II b Padėka 3

A. Karalius

Mantas Dulinskas III a Padėka

A. Karalius

Aira Marcinkevičiūtė 6a Padėka 1 A. Sinkevičius
Timėja Gradickaitė IV c Padėka A. Sinkevičius

 

Respublikinė mokinių fotografijų paroda „Čia Lietuva. Čia mano namai“

(2017-03-13)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Emilijus Bražaitis 4 b Padėka 1

K. Grabauskaitė

Justinas Dereškevičius 4 c Padėka 2

K. Grabauskaitė

Sandra Burinskaitė 7 b Padėka 3

K. Grabauskaitė

 

Kūrybinių darbų konkursas „Padėka Islandijai“

(2017-03-03)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Lukas Statkevičius I c Padėka 1

K. Grabauskaitė

D. Vaitkevičienė

Sandra Burinskaitė 7b Padėka 1

K. Grabauskaitė

D. Vaitkevičienė

Miglė Malinauskaitė 4 b Padėka 3

K. Grabauskaitė

D. Vaitkevičienė

 

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas

(2017-02-25)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Liveta Šikarskaitė III a III vieta 20170317 V. Brogytė

 

Edukacinis konkursas "Olympis 2016 - Rudens sesija"

     1
2 3 4 5 6
7 8 9 10  

 

Suvalkijos krašto dr.J.P.Kazicko moksleivių programavimo ir IT taikymo konkursas

(2017-02-17)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Matas Burinskas IIb Padėka Scan10004 A. Burinskas
Liutauras Kaluškevičius IVa Padėka Scan10003 A. Burinskas
Martynas Arbačiauskas IIb Padėka Scan10002 A. Burinskas
Justas Bučionis IVa Padėka Scan10001 A. Burinskas

 

5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, savivaldybės etapas

(2017-02-07)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Gabija Minsevičiūtė 5b Laureatė 1 A. Grigaitienė
Liveta Šikarskaitė IIIa Laureatė 2 V. Brogytė

 

9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas

(2017-02-01)

 
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Eimantas Svitojus IIc I vieta 1 G. Guzavičienė
Justina Šliaužytė IIc II vieta 2 G. Guzavičienė
Mėta Sinkevičiūtė Ic III vieta 3 G. Guzavičienė

 

Šalies mokinių kraštotyrinis-kūrybinis konkursas „Senų knygų, rankraščių lobiai bibliotekoje“

(2016m. lapkritis)

 
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Rugilė Abukauskaitė IVc II vieta 20170131 2 I. Šatienė
Timėja Gradickaitė IVc III vieta 20170131 I. Šatienė

 

 

Religinės poezijos skaitymo konkursas Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje

 
(2017-01- 27)
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Justė Stanionytė 2c II vieta 20170130 L. Burinskienė

 

46–asis tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas
 
(2017-01- 10)
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Meida Murauskaitė 7 a Nugalėtoja 20170119 2 V. Brogytė

 

2016 m. nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas
Greta Burinskaitė I a Diplomas Scan10002
Lukas Zaveckas I b Diplomas Scan10001
Vilius Malinauskas 8 b Diplomas Scan10001b
Martynas Arbačiaukas II b Diplomas Scan1as

 

2017 - 2018 m. m. archyvas

  

 

 

7 – 8 klasių saugaus eismo žinių varžytuvės „Saugok save ir kitus“

(2018-11-21)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė

Komanda:

Aurita Kalasauskaitė

Evelina Kalasauskaitė

Eva Labutytė

Airida Stankevičiūtė

7 a II vieta 20181203

A. Liukaitienė

 

Esė konkursas „Rašau Marijai“

(2018-11-23)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Greta Burinskaitė III a I vieta 20181130

B. Pučinskienė

V. Brogytė

Per 11 šių metų mėnesių Marijampolės apskrityje kilo 373 gaisrai. Palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu (580), jų sumažėjo 35,7 proc. Šiemet miestuose kilo 151 gaisras, o miesteliuose ir kaimo vietovėse – 222 gaisrai. Iš jų: 57 gaisrai kilo dėl neatsargaus žmonių elgesio su ugnimi, 32- dėl gedimų ar eksploatavimo taisyklių pažeidimų naudojant elektros prietaisus, 24 – dėl krosnių, židinių, dūmtraukių gedimų ar šių prietaisų eksploatavimo taisyklių pažeidimų,11 gaisrų priežastis-neatsargus rūkymas. 

Gaisruose žuvo 7 žmonės (2015 m. – 5), o 8 gyventojai patyrė traumų (2015 m.-9). Daugiausia žmonių žuvo dėl neatsargaus rūkymo – 3 (pernai per tą patį laikotarpį – 3), po 1 – dėl elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimų ir dėl dujų, žibalinių, benzininių įrenginių, prietaisų eksploatavimo pažeidimų. Dar 2 gyventojų žūties priežastys tikslinamos.

Marijampolės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba primena ir įspėja, jog pernai per gruodžio mėnesį mūsų apskrityje kilo 35 gaisrai, 6 jų gyvenamosios paskirties pastatuose. Ugniagesiai gelbėtojai prašo gyventojų su ugnimi elgtis labai atsargiai: nepalikti be priežiūros besikūrenančios krosnies, įjungtų į elektros tinklą elektrinių šildymo prietaisų, nerūkyti lovoje, nepalikti be priežiūros vienų mažamečių vaikų, nepuošti kalėdinės eglutės degiomis medžiagomis, saugiai naudoti pirotechnikos priemones. Tad būkite atsargūs su ugnimi ir laimingai praleiskite artėjančias šventes.

 

Mokytojų taryba – nuolatinė gimnazijos savivaldos institucija mokytojų profesiniams bei bendriesiems ugdymo klausimams spręsti. Ją sudaro gimnazijos direktorius, pavaduotojai ugdymui, visi gimnazijoje dirbantys mokytojai, švietimo pagalbą teikiantys specialistai, kiti pedagoginiai darbuotojai.

Mokytojų tarybos posėdžius šaukia gimnazijos direktorius. Posėdžiai šaukiami ne rečiau kaip tris kartus per metus. Prireikus gali būti šaukiami neeiliniai Mokytojų tarybos posėdžiai. Posėdžiai teisėti, jei juose dalyvauja ne mažiau kaip du trečdaliai tarybos narių. Nutarimai priimami dalyvaujančių narių balsų dauguma.

Mokytojų tarybos funkcijos

1.  Aptaria praktinius švietimo politikos gimnazijoje klausimus.

2.  Svarsto ir priima nutarimus teisės aktų nustatytais ir gimnazijos direktoriaus teikiamais klausimais.

3.  Renka mokytojų atstovus į gimnazijos tarybą.

 

Ugdymo laikotarpių - trimestrų - trukmė 1-4 klasių mokiniams:

Trimestrai Prasideda Baigiasi
Pirmasis 2017 – 09 – 01 2017 – 11 – 30
Antrasis 2017 – 12 - 01 2018 - 02 – 28
Trečiasis 2018 – 03 - 01 2018 – 05 - 31

 

Ugdymo laikotarpių - trimestrų - trukmė 5-8, I-II, III-IV klasių mokiniams:

Trimestrai Prasideda Baigiasi
Pirmasis 2017 – 09 – 01 2017 – 12 – 01
Antrasis 2017 – 12 - 04 2018 - 03 – 09
Trečiasis 2018 – 03 - 12 2018 – 06 - 15

 

Atostogos ikimokyklinės, priešmokyklinės grupės, 1 – 4 klasių mokiniams:

Atostogos Prasideda Baigiasi
Rudens 2017 – 10 – 30 2017 – 11 – 03
Žiemos (Kalėdų) 2017 – 12 – 27 2018 – 01 – 03
Žiemos atostogos 2018 – 02 – 19 2018 – 02 – 23
Pavasario (Velykų) 2018 – 04 – 03 2018 – 04 – 06
Vasaros 2018 – 06 – 01 2018 – 08 – 31

 

 

Atostogos 5 – 8, I – II, III – IV klasių mokiniams:

Atostogos Prasideda Baigiasi
Rudens 2017 – 10 - 30 2017 – 11 – 03
Žiemos (Kalėdų) 2017 – 12 - 27 2018 – 01 – 03
Žiemos 2018 – 02 - 19 2018 - 02 - 23
Pavasario (Velykų) 2018 – 04 - 03 2018 – 04 – 16
Ugdymo proceso pabaiga

2018 – 06 – 15

Vasaros 2018 – 06 - 16 2018– 08 – 31

 

Ugdymo organizavimas paskelbus ekstremalią situaciją ar dėl šalčio

Paskelbus ekstremalią padėtį, keliančią pavojų mokinių gyvybei ar sveikatai, nustačius ypatingą epideminę padėtį dėl staigaus ir neįprastai didelio užkrečiamųjų ligų išplitimo, gimnazijos direktorius priima sprendimą dėl ugdymo proceso koregavimo. Apie priimtus sprendimus direktorius informuoja savivaldybės vykdomąją instituciją ar jos įgaliotą asmenį.

Jei oro temperatūra yra 20 laipsnių ar žemesnė, į gimnaziją gali nevykti pradinių klasių ir 5 klasių mokiniai.

Jei oro temperatūra yra 25 laipsniai šalčio ar žemesnė, į gimnaziją gali nevykti 6-8, I-II, III-IV klasių mokiniai.

Šios dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių.

 

Priešmokyklinio ugdymo organizavimas

Priešmokyklinio ugdymo grupės gimnazijos Jusevičių skyriuje organizuojamos pagal V modelį, vadovaujantis Kalvarijos savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo organizavimo modeliais, patvirtintais kalvarijos savivaldybės tarybos 2017 m. rugpjūčio 4 d. sprendimu Nr. T-134.

Jungtinėje vaikų grupėje ugdomi priešmokyklinio amžiaus vaikai (6 m.) su ikimokyklinio amžiaus vaikais (3-4-5 m.). Grupės veiklos trukmė – 4 val. Minimalus vaikų skaičius – 10, maksimalus – 20. Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogas diferencijuoja ugdymo procesą ir pritaiko skirtingo amžiaus vaikams, vykdydamas priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo programas.

Kalvarijos savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo organizavimo modeliai