muzieju programaLietuvos muziejų asociacija nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. skelbia Lietuvos muziejų kultūrinio svetingumo programos pradžią. Iki gruodžio 31 d. moksleiviai kviečiami nemokamai dalyvauti specialiai jiems parengtoje svetingumo programoje, skirtoje Vasario 16-osios kūrėjams, puoselėtojams ir edukacinėms veikloms, skirtoms modernios Lietuvos šimtmečiui.

untitled

Gimnazija dalyvauja programoje Mokykla- Europos Parlamento ambasadorė.

EVS logoŠis Europos savanorių tarnybos projektas yra orientuotas į tarptautinę ilgalaikę savanorystę. Jauni savanoriai iš Turkijos atvyks į Lietuvą, į Marijampolės regioną, kuriame savanorystės praktika yra labai nedaug plėtota. Idėja šiam projektui užgimė, kai pastebėjome, kad mūsų įstaigose tobulinti bei plėtoti savo žinias, kompetencijas ir įgūdžius projektų administravimo, dizaino ir vizualinio meno, komunikacijų ir renginių bei informacinių technologijų srityse gali visi jauni asmenys iš Marijampolės regiono, Lietuvos, bet ir užsienio šalių.

mentep

Nuo 2016 m. Kalvarijos gimnazija dalyvauja įgyvendinant  „Technologijomis grįstos pedagogikos stiprinimo“ ( MENTEP (Mentoring Technology-Enhanced Pedagogy)projektą,

kino klubasKalvarijos gimnazijoje nuo 2017 m. įgyvendinamas kino edukacinis projektas „Kino klubas“, kuris yra tarptautinio projekto „Europos kino klubų ir mokyklų licencijavimas” dalis, vykdoma Didžiosios Britanijos kino edukacijos organizacijos „Film Literacy Europe”. Nacionalinis projekto koordinatorius Lietuvos kino centras, projekto partneriai Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

neformalaus pletra Kalvarijos gimnazijoje nuo 2017 m. vasario mėn. startuoja  „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ projekto veiklos, kurių metu mokiniai turės galimybę dalyvauti įvairiose edukacinėse  programose ir užmegs kūrybines partnerystes.

sveikai2016 m. rugsėjo – gruodžio mėn. vykdomas tęstinis projektas ,,Aš renkuosi gyventi sveikai“, kurio tikslas – mokinių sveikos gyvensenos ugdymas ir alkoholio, tabako ir psichiką veikiančių medžiagų vartojimo ankstyvoji prevencija.

vaisiai vaikamsNorint pagerinti visuomenės sveikatą labai svarbu gerinti vaikų ir paauglių valgymo įpročius ir ugdymo įstaigos yra geriausia vieta daryti įtaką vaikų mitybos įpročiams ir juos keisti, nes kaip tik tuo metu valgymo įpročiai formuojasi. Tai investicija, kuri ateityje padėtų sumažinti visuomenės sveikatos išlaidas, susijusias su netinkama mityba.

pienas vaikamsNorint pagerinti visuomenės sveikatą labai svarbu gerinti vaikų ir paauglių valgymo įpročius ir ugdymo įstaigos yra geriausia vieta daryti įtaką vaikų mitybos įpročiams ir juos keisti, nes kaip tik tuo metu valgymo įpročiai formuojasi. Tai investicija, kuri ateityje padėtų sumažinti visuomenės sveikatos išlaidas, susijusias su netinkama mityba.