2016 - 2017 m. m. archyvas

 

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiada, savivaldybės etapas

(2018-03-20)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Paulius Klevinskas 4 b  III vieta Scan10004

I. Čirvinskienė

Ignas Pupka 3 a III vieta Scan10003 L. Venslauskienė

 

Lietuvos mokinių geografijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2018-03-15)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Martynas Arbačiauskas III b  II vieta Scan1

E. Kružikienė

Teresė Pučinskaitė IV a III vieta Scan10001 A. Čeikauskienė

 

Kalvarijos savivaldybės 4 – 5 klasių mokinių matematikos olimpiada

(2018-03-13)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Adrija Vaišnoraitė 5 a  I vieta 20180316

J. Skroblienė

 

Lietuvos mokinių dailės olimpiada, savivaldybės etapas

(2018-03-02)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Rugilė Akelytė 8 a  III vieta Scan10001

S. Raibikienė

 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9 – 12 klasių mokiniams šalies etapas

(2018-03-10)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė IV a  III vieta Scan1

V. Brogytė

 

Lietuvos mokinių istorijos olimpiada, savivaldybės etapas

(2018-02-27)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė IV a  I vieta Scan1

A. Babeckas

Justina Galinytė III b II vieta Scan10001 A. Babeckas

 

Kalvarijos savivaldybės II-III (10-11) klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

(2018-02-13)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Greta Burinskaitė II c  I vieta Scan10003

N. Šiupšinskienė

Aivara Šitkauskaitė II c II vieta Scan10004 N. Šiupšinskienė
Dominykas Palšis II c III vieta Scan10005 N. Šiupšinskienė

 

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados savivaldybės etapas

(2018-02-09)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Aivara Šitkauskaitė II c  I vieta Scan1

A .Sinkevičius

Matas Burinskas III b I vieta Scan10002 A. Karalius
Mantas Dulinskas IV a II vieta Scan10001 A .Sinkevičius

 

Tarptautinė KINGS matematikos olimpiada

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Paulius Klevinskas 4 b  Diplomas  20180213

I. Čirvinskienė

 

Lietuvos  mokinių fizikos olimpiados savivaldybės etapas

(2018-02-08)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Vilius Malinauskas I b  II vieta  Scan1

R. Nekrošius

Gerarda Jocytė I b II vieta  Scan10001 R. Nekrošius
Nojus Murauskas III a III vieta Scan10002 R. Nekrošius

 

Lietuvos  mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etapas

(2018-01-25)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Martynas Radzevičius I a  I vieta Scan10010

I. Naktinienė

Vilius Malinauskas I b I vieta  Scan10009 E. Kružikienė
Gerarda Šitkauskaitė I b III vieta Scan10011 E. Kružikienė
Aivara Šitkauskaitė II c I vieta Scan10012 I. Naktinienė
Greta Burinskaitė II a I vieta Scan10013 I. Naktinienė
Justė Klimaitė II a Ii vieta Scan10014 I. Naktinienė
Ema Vitkauskaitė II a III vieta Scan10015 I. Naktinienė
Laura Balsytė III a I vieta Scan10016 E. Kružikienė
Mindaugas Danilevičius III b III vieta Scan10017 R. Puzarienė
Darius Sėjūnas III a III vieta Scan10018 E. Kružikienė
Deimantė Bulvičiūtė III a III vieta Scan10019 E. Kružikienė
Eglė Galminaitė IV a I vieta Scan10020 R. Puzarienė
Vika Jaskevičiūtė IV a II vieta Scan10021 R. Puzarienė
Raminta Galminaitė IV a III vieta Scan10022 R. Puzarienė

 

Lietuvių  kalbos ir literatūros olimpiados savivaldybės etapas

(2018-01-25)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė IV a  I vieta Scan10028

V. Brogytė

Greta Burinskaitė II a II vieta  Scan10026 A. Ulevičiūtė
Aivara Šitkauskaitė II c III vieta Scan10027 G. Malinauskienė

 

Lietuvos mokinių 56-osios chemijos olimpiados savivaldybės etapas

(2018-01-19)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Vilius Malinauskas I b  II vieta Scan10006

D. Liutkevičienė

Gerarda Jocytė I b III vieta  Scan10002 D. Liutkevičienė 
Greta Burinskaitė II a I vieta Scan10001 D. Liutkevičienė
Aivara Šikarskaitė II c II vieta Scan10005 D. Liutkevičienė
Deimantė Bulvičiūtė III a II vieta Scan10007 D. Liutkevičienė
Ieva Radzevičiūtė IIIa III vieta Scan10003 D. Liutkevičienė
Vika Jaskevičiūtė IV b I vieta Scan1 D. Liutkevičienė
Eglė Galminaitė IV b II vieta Scan10008 D. Liutkevičienė
 Aistė Galinskaitė  IV b  III vieta Scan10004 D. Liutkevičienė 

 

Kalvarijos savivaldybės III (11) klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

(2018-01-10)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Eimantas Svitojus III a I vieta 1 G. Guzavičienė
Ieva Radzevičiūtė III a III vieta 2 G. Guzavičienė

 

29 - oji Lietuvos mokinių informatikos olimpiada, savivaldybės etapas

(2017-12-08)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Martynas Arbačiauskas III b I vieta (siunčiamas į respublikinį etapą 20171222 A. Burinskas