2015 - 2016 m. m. archyvas

 

Respublikinis moksleivių mados konkursas "Avangardas 2017"

(2017-09-12)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Sandrai Ramavičiūtei padėka  3

A. Čeikauskienė

 

5-asis Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkursas „Piliakalnių balsas“

(2017-05-25)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
2 b klasės mokiniai 2b III vieta  SCAN0014

I. Karalienė

Vilius Karalius 2 c Padėka SCAN0016 A. Pauliukonienė
Viltė Karaliūtė 2 c Padėka SCAN0017 A. Pauliukonienė
Beata Pauliukonytė 2 b Padėka SCAN0015 I. Karalienė

 

Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA

(2017-03-16)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Meda Janavičiūtė 1 a Diplomas  SCAN0006

R. Matulevičienė

Arijus Rugienius 2 b Diplomas SCAN0005 

I. Karalienė

Ernestas Pociukonis 2 c Diplomas SCAN0004  A. Pauliukonienė
Vakaris Pauliukonis 4 a Diplomas SCAN0003  J. Jakubonytė
Liepa Jankauskaitė 6 b Diplomas SCAN0002  N. Mankauskienė
Vilius Malinauskas 8 b Diplomas SCAN0001  Z. Valinčienė

 

Vertimų ir iliustracijų projektas TAVO ŽVILGSNIS

(2017m.)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Greta Burinskaitė I a Diplomas SCAN0000

I. Kaleinikienė

 

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis“, regioninis turas

(2017-04-21)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Volodymyr Krasitskyy II a II vieta 4

A. Karalius

Timėja Gradickaitė IV a Padėka 2

A. Sinkevičius

 

XI mokinių ir technologijų mokytojų kūrybos paroda „Jurgelis meistrelis - 2017

(2017-04-21)

 

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Mantas Panka II b Padėka 3

A. Karalius

Mantas Dulinskas III a Padėka

A. Karalius

Aira Marcinkevičiūtė 6a Padėka 1 A. Sinkevičius
Timėja Gradickaitė IV c Padėka A. Sinkevičius

 

Respublikinė mokinių fotografijų paroda „Čia Lietuva. Čia mano namai“

(2017-03-13)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Emilijus Bražaitis 4 b Padėka 1

K. Grabauskaitė

Justinas Dereškevičius 4 c Padėka 2

K. Grabauskaitė

Sandra Burinskaitė 7 b Padėka 3

K. Grabauskaitė

 

Kūrybinių darbų konkursas „Padėka Islandijai“

(2017-03-03)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Lukas Statkevičius I c Padėka 1

K. Grabauskaitė

D. Vaitkevičienė

Sandra Burinskaitė 7b Padėka 1

K. Grabauskaitė

D. Vaitkevičienė

Miglė Malinauskaitė 4 b Padėka 3

K. Grabauskaitė

D. Vaitkevičienė

 

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas

(2017-02-25)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Liveta Šikarskaitė III a III vieta 20170317 V. Brogytė

 

Edukacinis konkursas "Olympis 2016 - Rudens sesija"

     1
2 3 4 5 6
7 8 9 10  

 

Suvalkijos krašto dr.J.P.Kazicko moksleivių programavimo ir IT taikymo konkursas

(2017-02-17)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Matas Burinskas IIb Padėka Scan10004 A. Burinskas
Liutauras Kaluškevičius IVa Padėka Scan10003 A. Burinskas
Martynas Arbačiauskas IIb Padėka Scan10002 A. Burinskas
Justas Bučionis IVa Padėka Scan10001 A. Burinskas

 

5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, savivaldybės etapas

(2017-02-07)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Gabija Minsevičiūtė 5b Laureatė 1 A. Grigaitienė
Liveta Šikarskaitė IIIa Laureatė 2 V. Brogytė

 

9-10 klasių mokinių anglų kalbos konkursas

(2017-02-01)

 
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Eimantas Svitojus IIc I vieta 1 G. Guzavičienė
Justina Šliaužytė IIc II vieta 2 G. Guzavičienė
Mėta Sinkevičiūtė Ic III vieta 3 G. Guzavičienė

 

Šalies mokinių kraštotyrinis-kūrybinis konkursas „Senų knygų, rankraščių lobiai bibliotekoje“

(2016m. lapkritis)

 
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Rugilė Abukauskaitė IVc II vieta 20170131 2 I. Šatienė
Timėja Gradickaitė IVc III vieta 20170131 I. Šatienė

 

 

Religinės poezijos skaitymo konkursas Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje

 
(2017-01- 27)
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Justė Stanionytė 2c II vieta 20170130 L. Burinskienė

 

46–asis tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas
 
(2017-01- 10)
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Meida Murauskaitė 7 a Nugalėtoja 20170119 2 V. Brogytė

 

2016 m. nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas
Greta Burinskaitė I a Diplomas Scan10002
Lukas Zaveckas I b Diplomas Scan10001
Vilius Malinauskas 8 b Diplomas Scan10001b
Martynas Arbačiaukas II b Diplomas Scan1as