Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Lietuvos mokinių geografijos olimpiados laimėtojus:

Martyną Arbačiauską, IV b klasės mokinį, laimėjusį II vietą

Matą Burinską, IV b klasės mokinį, laimėjusį III vietą

Dėkojame Martynui ir Matui bei juos ruošusiai geografijos mokytojai E.Kružikienei.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų 9 – 10 klasių mokinių anglų kalbos konkurso laimėtojus:

Edvardą Leonavičių, II a klasės mokinį, laimėjusį I vietą

Gerardą Jocytę, II b klasės mokinę, laimėjusią II vietą

Mindaugą Lietuvninką, I a klasės mokinį, laimėjusį III vietą

Domantą Budrevičių, II a klasės mokinį, laimėjusį III vietą

Dėkojame Edvardui, Gerardai, Mindaugui ir Domantui bei juos ruošusioms anglų kalbos mokytojoms I.Adaškevičienei, G.Guzavičienei, A.Naujalienei.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų 8 – 12 klasių mokinių dailės olimpiados laimėtojas:

Gabiją Šimkutę, I c klasės mokinę, laimėjusią III vietą

Viktoriją Zarembaitę, 8 c klasės mokinę, laimėjusią III vietą

Dėkojame Gabijai ir Viktorijai bei jas ruošusiai dailės mokytojai S.Raibikienei.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Lietuvos mokinių istorijos olimpiados laimėtojas:

Justiną Galinytę, IV b klasės mokinę, laimėjusią I vietą

Gabrielę Kasparavičiūtę, III b klasės mokinę, laimėjusi II vietą

Ievą Radzevičiūtę, IV a klasės mokinę, laimėjusią III vietą

Dėkojame  Justinai, Gabrielei ir Ievai bei jas ruošusiam istorijos mokytojui A.Babeckui.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiados laimėtojas:

Ramunę Miliauskaitę, II b klasės mokinę, laimėjusią I vietą

Gerardą Jocytę, II b klasės mokinę, laimėjusią III vietą

Dėkojame  Ramunei ir Gerardai bei jas ruošusioms mokytojoms D. Ramanauskienei, N. Šiupšinskienei.

Sveikiname Kalvarijos savivaldybės 2019 metų Lietuvos mokinių technologijų olimpiados laimėtojus:

Ramunę Miliauskaitę, II b klasės mokinę, laimėjusią I vietą 9 – 10 (I – II) klasių grupėje

Martyną Arbačiauską, IV b klasės mokinį, laimėjusi I vietą III – IV klasių grupėje

Dėkojame  Ramunei ir Martynui bei juos ruošusiam technologijų mokytojui A.Karaliui.

Sveikiname Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Kalvarijos savivaldybėje laimėtoją Paulių Kasparavičių, 6 b klasės mokinį.

Dėkojame  Pauliui ir jo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Vidai Brogytei.

2019 m. sausio 11d. įvyko chemijos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etapas. I vietos diplomais apdovanotos Kalvarijos gimnazijos mokinės Gerarda Jocytė (II b klasė) ir Aivara Šitkauskaitė (III b klasė),  II vietos laimėtoja tapo Greta Burinskaitė (III a klasė).

Sveikiname Gerardą, Aivarą ir Gretą bei jų mokytoją D.Jarašienę.

Kalvarijos savivaldybės 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje III b klasės gimnazistė Mėta Sinkevičiūtė tapo I vietos laimėtoja, o tos pačios klasės gimnazistė Laurita Abramavičiūtė – II vietos laimėtoja.

Sveikiname Mėtą ir Lauritą bei jų mokytoją G.Guzavičienę.