6-ajame respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“ 3 c klasės mokiniai Vilius Karalius ir Viltė Karaliūtė užėmė II vietą, 3 b klasės mokinė Beata Pauliukonytė – III vietą, o tos pačios klasės mokinei Vakarei Adamavičiūtei įteikta padėka. Konkursas vyko Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje.

Sveikiname pradinukus ir jų mokytojas – A.Pauliukonienę ir I.Karalienę.

Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados Kalvarijos savivaldybės etape Paulius Klevinskas, 4 b klasės mokinys, ir 3 a klasės mokinys Ignas Pupka užėmė III vietą.

Sveikiname pradinukus ir dėkojame jų mokytojoms – I.Čirvinskienei ir L.Vanslauskienei.

Kalvarijos savivaldybės istorijos olimpiadoje Teresė Pučinskaitė, IV a  klasės gimnazistė, užėmė I vietą,  Justina Galinytė, III b klasė - II vietą. Džiaugiamės mokinių rezultatais, dėkojame istorijos mokytojui A.Babeckui.

Kovo 11-osios išvakarėse Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams.

Kalvarijos savivaldybės rusų kalbos olimpiadoje Greta Burinskaitė, II c klasės gimnazistė, užėmė I vietą,  Aivara Šitkauskaitė, II c klasė - II vietą, o Dominykas Palšis, II c klasė - III vietą. Džiaugiamės mokinių rezultatais, dėkojame rusų kalbos mokytojai N.Šiupšinskienei.

Kalvarijos savivaldybės III (11) klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje Eimantas Svitojus, III a klasės gimnazistas, užėmė I vietą, o Ieva Radzevičiūtė, III a klasės gimnazistė, - III vietą. Džiaugiamės mokinių rezultatais, dėkojame anglų kalbos mokytojai metodininkei G.Guzavičienei.

Martynas Arbačiauskas, III b klasės gimnazistas,  Lietuvos mokinių informatikos olimpiados savivaldybės etape laimėjo I vietą. Sveikiname Martyną ir jo mokytoją A.Burinską.

Sveikiname Ic klasės mokinę Aivarą Šitkauskaitę, Lietuvos mokinių viktorinoje ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę" II  etape užėmusią III vietą.

2016 m. gegužės 31 d. Paulina Leonavičiūtė IIIa tarptautiniame angliškos dainos konkurse Balstogės Dombrovoje ( Lenkija) laimėjo II-ąją vietą.