renginys0

Vasario 10 dieną Kalvarijos gimnazijos 8b ir 8c klasių mokiniai dalyvavo renginyje „Lietuva poezijoje“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo 102-osioms metinėms paminėti.

Aštuntokai išradingai pristatė savo kūrybinius darbus apie atradimus skaitant Maironio poeziją, deklamavo Maironio eilėraščių posmus. 8b klasės mokinė meninio skaitymo konkursų laureatė Gabija Minsevičiūtė itin jausmingai padeklamavo bene geriausiai moksleiviamas žinomą eilėraštį “Trakų pilis”.

Daugiausia emocijų sukėlė smagiausia renginio dalis – protų mūšis apie patriotinę lietuvių poeziją.

Mokiniams teko prisiminti ir Lietuvos himno žodžius, ir pabaigti žinomų eilėraščių posmus ar atspėti jų autorius, atpažinti garsiausius poetus. Tačiau nugalėtojo nepavyko išrinkti net ir po paskutinės kūrybinės užduoties – pačių sukurto ir paskaityto ketureilio apie Lietuvą, nes abiejų klasių mokinių žinios apie poeziją buvo apylygės.

Renginį organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos A. Grigaitienė ir G. Malinauskienė.

renginys1

renginys22