Spausdinti
Kategorija: Naujienos

pot ugd

Gruodžio 13 dieną Kalvarijos gimnazijos 6a ir 6c klasių mokiniai turėjo patyriminio ugdymo dieną - ,,Kritinio mąstymo apraiškos iliuzijų mene“. Patyriminio ugdymo dieną organizavo dailės ir technologijų mokytoja Sandra Raibikienė bei lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Grigaitienė.

Mokiniai lankėsi iliuzijų kambaryje - tai optinių iliuzijų pasaulis, į kurį pasinėrę mokiniai atitrūko nuo realybės. Optinės iliuzijos – vaizdiniai, kurie sukelia skirtumus tarp vizualiai akių ir smegenų suvokiamos tikrovės. Mokiniai lankėsi veidrodžių labirinte. Veidrodžių atspindžiai iškreipė erdvės pojūtį ir metė rimtą orientacinį iššūkį. Taip pat šeštokai pabuvojo Velnio tunelyje bei Antigravitacijos kambaryje.
Vėliau mokinių laukė ,,protų mūšis‘‘. Žinių kova padėjo įtvirtinti apsilankymo iliuzijos kambariuose metu įgytas žinias ir patirtus įspūdžius. Protmūšio metu vaikams buvo pateikiami nesudėtingi klausimai apie iliuzijos meną. Atsakymus į klausimus vaikai išgirdo ekskursijos po iliuzijos kambarius metu, todėl ši užduotis jiems tikrai buvo įveikiama!
Magiški triukai vaikams atrodo nesuvokiami, tačiau Jaunųjų magų mokykla, kurioje mokiniai apsilankė paskiausiai, suteikė galimybę ne tik stebėti atliekamus triukus, bet sužinoti jų paslaptis ir išmokti viską pakartoti namuose. Burtininkas Merlinas prikaustė vaikų dėmesį ir paliko neišdildomus įspūdžius!

pot ugd1

pot ugd2

pot ugd3

pot ugd44