IMG 0039

Gruodžio 10 dieną Kalvarijos gimnazijoje vyko skaitymai mažiesiems „Vaižgantas, Mikutis ir vaikai“, skirtas Juozo Tumo Vaižganto 150-osioms metinėms paminėti. Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytoja Viktorija Grigaitienė bei pradinių klasių mokytoja Asta Pauliukonienė.

1 c klasės mokiniai susipažino su J. T. Vaižganto asmenybe, jo kūryba. Juos aplankė gyvi personažai iš knygos ,,Mikutis gamtininkas“. Po teatralizuoto skaitymo pirmokai turėjo atlikti užduotis, o vėliau jas pristatė. Renginį vedė ir į personažus iš J. T. Važganto kūrybos persikūnijo 6a klasės mokinės: Meda Lukoševičiūtė, Modesta Audra Mikolainytė, Karina Koskutė, Gabija Zubovaitė, Augustė Pikūnaitė. 6 klasės mokinės taip pat prisijungė prie kūrybinio darbo, kurį atliko pirmokėliai, o vėliau padėjo jiems jį pristatyti.

Mokinių darbai bus eksponuojami parodoje.

IMG 0044

IMG 0048

IMG 0051

IMG 0052

IMG 0054