Kalvarijos gimnazija jau ne vienerius metus dalyvauja respublikiniame konkurse „Kamštelių vajus 2019“, kurį organizuoja Londone gyvenanti Birutė Jakučionytė, socialinio projekto Ekodaiktai.lt įkūrėja.

Šio projekto tikslas yra šviesti visuomenę, skatinti gyventi ir leisti laisvalaikį sveikai, naudoti ekologines priemones, tausoti aplinką ir energijos šaltinius, skleisti žinią apie tokių paslaugų naudą, ugdyti kūrybiškumą ir komandinį darbą. Šiemet Kalvarijos gimnazijos pirmokėlių komanda surinko 28,960 kg kamštelių, kuriuos pristatė konkurso organizatoriams. Kamšteliai bus perdirbti į žaidybines detales, skirtas edukacijoms ir laisvalaikio užimtumui. Už dalyvavimą konkurse mokiniai gavo padėkos raštus bei, tradiciniais tapusius, pieštukus. Kviečiame visus moksleivius tausoti gamtą, prisidėti prie mūsų - rinkti plastikinius kamštelius ir laukti „Kamštelių vajaus 2020“!

Kalvarijos gimnazijos pirmokėliai ir jų mokytojos: Lina, Inesa ir Asta