Jau vaikystėje reikia ugdyti vaiko meilę knygai, paversti skaitymą mėgstamu jo užsiėmimu. Rugsėjo 27 dieną priešmokyklinės grupės ugdytiniai apsilankė Kalvarijos gimnazijos bibliotekoje.

Šio apsilankymo tikslas – supažindinti vaikus su biblioteka, sudominti knyga ir ugdyti pagarbą jai. Bibliotekos vedėja Ina Šatienė parodė mažiesiems biblioteką, supažindino su vaikiškomis knygelėmis. Vaikai pamatė, kiek daug ir įvairių knygučių yra mūsų bibliotekoje. Bibliotekos vedėja paaiškino, kad knygas reikia saugoti, vartyti švariomis rankomis, nelankstyti knygelių kampų. Vaikučiai papasakojo, kiek ir kokių knygelių turi namuose, kas jiems padeda skaityti.

Susipažinę su biblioteka, aptarėme skaitymo ir knygučių saugojimo svarbą, pasižadėjome, išmokus skaityti, tapti uoliais bibliotekos lankytojais.

Priešmokyklinės grupės mokytoja Rasa Sukackienė