2019 m. gegužės 29 d. Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje vyko ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlė“ vaikučių nuotaikinga piratų kelionė ir priešmokyklinukų išleistuvės, kurią organizavo mokytoja Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė.

Nuo pat ankstyvo ryto Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje šurmuliavo vaikučiai ir jų tėveliai. Šventiškai papuošta ugdymo grupė „Šypsenėlė“ pakvietė tėvelius, giminaičius ir svečius į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią nuotaikingą piratų kelionę bei priešmokyklinukų išleistuves. Grupėje su gėlėmis rankose sėdėjo tėveliai, giminaičiai. Vaikučiai su mokytojomis paruošė tėveliams, giminaičiams ir svečiams šventinę programėlę.

Šventės metu piratai ,,plaukė“ laivu ieškoti paslaptingų ir dar neatrastų salų. Teko patirti daug nuotykių, kuriuose atrado paslaptingą salą, o toj saloje rado lobį. Visiems susirinkusiems buvo džiugu stebėti, kaip ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai skambiai dainavo, išraiškingai vaidino, šoko ir žaidė. Mokytoja Loreta Vasikonytė įteikė vaikučiams- ikimokyklinukams padėkas, o priešmokyklinukams pažymėjimus. Visi drauge džiaugėsi vaikučių pasiekimais.

Mokytoja Loreta Vasikonytė palinkėjo vaikams: ,,MIELI VAIKUČIAI! Būkite drąsūs, būkite svajotojai, būkite tokie, kokie esate, nes jūs esate vieninteliai ir nepakartojami! Jūs kiekvienas galite sukurti stebuklą, o jei būsite drauge ir laikysitės vieni kitų, kalnus nuversite‘‘.

Mokytoja Loreta Vasikonytė palinkėjo tėvams: ,,MIELI TĖVELIAI! Jūs esate pati nuostabiausia bendruomenė, kokia tik gali būti! Ačiū Jums! Dėkoju už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus. Apkabinkime savo vaikučius kiekvieną dieną. Nenustokime tai daryti, kai jie bus paaugliai… Nenustokime, kai jie baigs Kalvarijos gimnaziją, nenustokime, kai jie baigs universitetą… Vėliau vaikučiai apsikabins Jus!!“.


Tėveliai dėkojo Jusevičių skyriaus mokytojoms už rūpestį ir nuoširdų darbą.

NUOTAIKINGA PIRATŲ KELIONĖ IR PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠLEISTUVĖS JUSEVIČIŲ SKYRIUJE 1

NUOTAIKINGA PIRATŲ KELIONĖ IR PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠLEISTUVĖS JUSEVIČIŲ SKYRIUJE 2

NUOTAIKINGA PIRATŲ KELIONĖ IR PRIEŠMOKYKLINUKŲ IŠLEISTUVĖS JUSEVIČIŲ SKYRIUJE 3