Kovo 20 d. Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlės“ vaikučiai kartu su mokytoja Loreta Vasikonyte ir mokytojos padėjėja Dale Zaveckiene paminėjo Pasaulinę Žemės dieną.

Mokytoja papasakojo, ką reiškia Žemės diena, kodėl ji svarbi mums. Kalbėjo su vaikučiais apie ežerus, upes, poilsį gamtoje, šiukšlių rūšiavimą, viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį, dirvožemį, gyvąją gamtą. Ši diena suvienija žmones bendram rūpesčiui dėl mūsų visų namų.

Mokiniai žiūrėjo filmuką ,,Atliekų tvarkymas ir rūšiavimas“. Vaikučiai aktyviai įsijungė į pokalbį ir dėliojo dėlionę „Atliekų rūšiavimas“. Diskutavo, kaip švarinti ir saugoti žaliąjį žemės drabužį. Juk galime dideliais ir mažais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo, mūsų planetos problemų sprendimo.

Vaikučiai su Kalvarijos gimnazijos sveikatos priežiūros specialiste Rasa Brokiene paruošė Žemės dienai plakatą, simbolizuojantį gyvybę „Vanduo gyvybės šaltinis“. Dalyviai aktyviai įsitraukė į veiklas ir stropiai atsakinėjo į klausimus, įgijo naujų žinių.

Rūpintis žemės išsaugojimu privalome visi, nes įkvėpimas darbui, kūrybai, gyvenimui ateina iš gamtos. Vaikučiams buvo išdalinti gerų darbų kalendoriai, kuriuose jie galės žymėti savo atliktus gerus darbus žemei per kovo ir balandžio mėnesius.

1 žemės dieną paminėjo Jusevičių skyrius

2 žemės dieną paminėjo Jusevičių skyrius

3 žemės dieną paminėjo Jusevičių skyrius

2019 03 20 ŽEMĖS DIENA