Vasario 16-ąją vis iš naujo mokomės vertinti ir jausti savo istoriją. 2019 m. vasario 15 d. (penktadienį)  Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje ugdymo grupėje „Šypsenėlė“ vyko Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas „Mano gimtinė – Lietuva“  bei tėvelių susirinkimas. Visa tai organizavo mokytoja  Loreta Vasikonytė ir mokytojos padėjėja Dalė Zaveckienė.

Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti Jusevičių skyriuje renginiai vyko visą savaitę.  Grupėje buvo iškabinti informaciniai stendai apie istoriją, vaikučiai buvo supažindinami su svarbiomis Lietuvai istorinėmis datomis, asmenybėmis. Klausėsi ir grožėjosi nepaprastais Tėvynės vaizdais, kūrė akrostichą iš žodžio LIETUVA. Per ugdymo veiklas vaikučiai ant stilizuoto medžio kabino lapelius su gražiais žodžiais apie Lietuvą, buvo kuriami sveikinimai Lietuvai. Stebino vaikučių išradingumas, pastabumas ir kūrybinė fantazija.

Mokytoja pasveikino visus su švente ir pakvietė susirinkusius svečius, tėvelius ir vaikučius kartu sugiedoti Lietuvos himną. Vaikučiai deklamavo gražiausias eiles apie Lietuvą, dainavo daineles, šoko, įteikė tėveliams ir svečiams savo kūrybinius darbelius. Su džiaugsmu išsakė savo nuomonę, ką kiekvienam reiškia Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Pasibaigus šventei visi džiaugėsi, kad yra Lietuvos piliečiai.

vasario 16 osios šventė Jusevičių skyriuje 2

vasario 16 osios šventė Jusevičių skyriuje 3

vasario 16 osios šventė Jusevičių skyriuje 4

vasario 16 osios šventė Jusevičių skyriuje 5