Ar galima prekybos centre nusipirkti Kalėdas? Jų ypatingą, užburiančią nuotaiką, šilumą ir jaukumą. Ar tai džiugins – visa ta serijinės gamybos kalėdinė atributika ir ritualai, standartiškai apsipirkus ir sumokėjus prie kasos? Galbūt. Bet tie, kurie išbandė kitokį variantą, sako, kad tikroji Kalėdų dvasia gyvena ne parduotuvėse. Jos nenusipirksi. Ją galima tik susikurti.

Gruodžio 12 d., tarsi šventine burtų lazdele mostelėjus, Kalvarijos gimnazijos skaitykla virto KALĖDINĖMIS DIRBTUVĖMIS! Renginio erdvę puošė mirksinčios lempučių girliandos, Šv. Kalėdų medis, gilės, kankorėžiai, džiovinti apelsinai...  Atvykusių į dirbtuves taip pat laukė vaišės: arbata, kava ir sausainiai ! Bendra kūryba ir kartu praleistas laikas suartina, o švenčių laukimas tampa prasmingesnis bei džiugesnis, todėl  į kūrybines dirbtuves ,,Šv. Kalėdų belaukiant...“ buvo pakviesti mokiniai ir jų tėveliai.

Kūrybines dirbtuves organizavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rosita Stanevičienė, dailės ir technologijų mokytoja Sandra Raibikienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Viktorija Grigaitienė. Renginio  pradžioje visų nuotaiką pakėlė smuiko garsai ir šilti linkėjimai.  Už pagalbą, muziką ir gražius žodžius dėkojame Kalvarijos gimnazijos savanorei iš Vokietijos Dotothea Reinkenmeier ir  5a klasės mokinėms Gabijai Zubovaitei bei Gabijai Bobinaitei. Kalėdinėse dirbtuvėse buvo pasakojama eglutės žaisliukų atsiradimo istorija bei kviečiama susikurti unikalų žaisliuką iš natūralių medžiagų.

Pačių pa(si)gaminta Kalėdinė puošmena... Rankomis ir gerais linkėjimais sušildyta... Skirta puošti(s) ir švęsti be kičo! Visa tai gyveno KALĖDINĖSE DIRBTUVĖSE!

DSCF2106

DSCF2113

DSCF2190

DSCF2218