2018 m. gruodžio 19 d.  Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyrius kvepėjo, nes ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės „Šypsenėlė“ vaikučiai kartu su mokytoja Loreta Vasikonyte ir mokytojos padėjėja Dale Zaveckiene kepė kūčiukus. Vaikai  buvo supažindinti su  kūčiukų kepimo tradicijomis, jų prasme. Kepant kūčiukus buvo daug linksmo klegesio ir baltų miltuotų nosyčių.  Vaikučiai su užsidegimu kočiojo tešlą ir formavo kūčiukus, bet labiausiai jiems patiko -  ragauti.

Dalė Zaveckienė teigė, „kad kūčiukai savo išvaizda gali atrodyti vienodi, tačiau į pirktinius kūčiukus niekas neįdės tos vaikiškos laimės ir džiaugsmo, tikėjimo ir juoko, kuris sklinda iš vaikų rankų, gaminant kūčiukus. Nuo seno kūčiukus gamino šeimos mažiausieji“. Mažieji  džiaugėsi edukaciniu užsiėmimu, klausėsi pasakojimo apie Šv. Kūčių vakaro ir Šv. Kalėdų tradicijas, žaidė edukacinius žaidimus, pasitikrino savo žinias apie šventines tradicijas. Visų užsiėmimų metu čia vyravo ramybės, jaukumo ir laukimo atmosfera.

1 kūčiukais kvepėjo Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyrius

2 kūčiukais kvepėjo Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyrius