Gimnazijoje viešinti  savanorė iš Vokietijos - Dorothea Reinkensmeier  vedė aštuntokams  vokiečių kalbos pamoką „Deutsch für Anfänger“  („Vokiečių kalba pradedantiesiems“).

 Kiekvieną dieną 5 - II klasių vokiečių kalbos besimokantys  mokiniai  kartu su mokytoja Zina Jarimavičienė  mokėsi vokiškų dainų, naujų žodžių, vyko  greitakalbių konkursas. Mokiniai  susipažino su vokiečių kalbos įvairove, turtingumu,  pasitelkiant humorą – susipažino su ilgiausiais vokiškais žodžiais, juokingais pasakojimais ir vertimais į lietuvių kalbą. Buvo pravestos dvi  integruotos pamokos : lietuvių kalbos  ir žmogaus saugos. 

Aštuntų klasių mokiniai, penktokai ir šeštokai dalyvavo vokiečių kalbos pamokoje, kuri vyko netradicinėje erdvėje – Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje „Deutschunterricht  Mal  anders“ („Vokiečių kalbos pamoka kitaip“). Gerą nuotaiką garantavo labai šiltas ir kruopštus bibliotekos darbuotojų indėlis organizuojant šią pamoką.

Gimnazijos fojė rodyto reklaminio filmo apie Vokietiją metu mokiniai turėjo galimybę įsitikinti, kad vokiečių kalba gali būti svarbi jų karjerai, ir sužinoti, kokios galimybės su ja atsiveria.

 

IMG 5475

IMG 5530

IMG 5532

IMG 5539