Kalvarijos gimnazija birželio 13 dieną sukvietė  mokytojus, mokinius, jų tėvelius ir tuos, kuriems rūpi mokykla,  į Padėkos šventę „Kai esame kartu...“.  Ši diena – tai puiki galimybė tėveliams, vaikams ir mokytojams pabūti kartu, sustabdyti laiko tėkmę ir nors akimirką visiems pasidžiaugti  vaikų mokymosi rezultatais, olimpiadų ir konkursų rezultatais, garsinančiais gimnaziją savivaldybėje ir respublikoje.

Su gražia ir prasminga mokslo metų pabaigos švente  visus pasveikino Kalvarijos savivaldybės meras Vincas Plikaitis ir Kalvarijos savivaldybės administracijos švietimo ir ugdymo skyriaus vedėja Danutė Lisauskienė.

Meras V.Plikaitis 32 mokiniams įteikė simbolinius čekius su vienkartiniu piniginiu skatinimu už labai gerus ir puikius mokymosi rezultatus bei laimėjimus respublikiniuose konkursuose ir olimpiadose. Simboliniais čekiais buvo apdovanoti ir mokytojai, kurių mokiniai respublikinėse olimpiadose ir konkursuose pelnė 1-3 vietas.

Linkėdama, kad šeimos ir mokyklos ryšys tik stiprėtų, tradiciniais padėkos raštais ir gėlės žiedu gimnazijos direktorė D.Kavaliauskienė padėkojo 17 mokytojų, kurių mokiniai laimėjo prizines vietas ne tik respublikos, bet ir savivaldybės konkursuose bei olimpiadose. Gimnazistai, puikias žinias demonstravę ne vienoje olimpiadoje ar konkurse, apdovanoti Pelėdžiuko statulėle, simbolizuojančia mokslą ir išmintį.  Už bendradarbiavimą, pagalbą klasės vadovams, aktyvią veiklą mokyklos bendruomenėje, tėvams ir Aktyvių tėvų klubo nariams įteiktos 66 padėkos.

Šventę papuošė moksleivių atliekami muzikiniai kūriniai ir dainos. Pasibaigus renginiui, visi šventės dalyviai vaišinosi UAB „Mantinga“ dovanotais saldumynais.

IMG 4383 Copy

IMG 4396 Copy

IMG 4479 Copy

Daugiau nuotraukų galite rasti galerijoje