Birželio 15 d. šventiniame renginyje Vilniaus šv.Kotrynos bažnyčioje susipažinome su   projekto „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ dalyviais.

Nuo rugsėjo į pokyčius įsitrauks 21 mokykla iš visos Lietuvos ir 25 jose dirbsiantys „Renkuosi mokyti!“ mokytojai. Jie drauge su mokykloje suburta pokyčio komanda sieks stiprinti mokinių mokymosi motyvaciją, kurti saugią ir pozityvią emocinę mokyklos aplinką, kurioje kiekvienas vaikas patirtų mokymosi džiaugsmą ir sėkmę.

Norinčių tapti mokytojais – rekordiškai daug

Ryškėjanti pastarųjų metų tendencija – daryti karjeros posūkį ir bent dvejiems metams tapti mokytoju renkasi vis daugiau sėkmingai studijas baigusių, dirbančių, įvairios profesinės ir gyvenimiškos patirties sukaupusių jaunų 28-35 m. žmonių.  Rudenį mokytojais pradės dirbti įmonių vadovai, medikas, reklamos specialistė, kino kūrėjas, finansų ir verslo konsultantai, mokslininkė ir kt.

Pokyčius ne tik įgyvendins, bet ir pamatuos

Priimti  „Renkuosi mokyti!“ mokytoją ir prisijungti prie projekto panoro 53 mokyklos. Įvertinus jų motyvaciją ir norą keistis, atrinkta 21 mokykla iš Kretingos, Šiaulių r., Kalvarijos ( Kalvarijos gimnazija),  Širvintų, Trakų,  Rumšiškių, Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus.

Gimnazija ne tik priima jauną specialistę, bet ir pati, su turimais resursais ir „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai”  komandos pagalba, įsipareigoja įgyvendinti pokyčių projektus.

Projektą  „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“ įgyvendina VšĮ Mokyklų tobulinimo centras drauge su Vilniaus prekybos paramos fondu „Dabar“.

20180615 153124

051

109

020

170