Balandžio 20 d. Kalvarijos gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo akcijoje „Darom 2018“, skirtoje Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Kiekviena klasė turėjo nusimačiusi savo veiklas: mūsų mažieji rūpinosi savo kabinetų tvarka, 7a ir 8a klasės mokiniai nutarė sutvarkyti buvusių gimnazijos mokytojų namų aplinką. IIc klasės gimnazistai tvarkė mieste esančius karių kapus, o likusių klasių mokiniai kartu su mokytojais ir Aktyvių tėvų klubo nariais puoselėjo gimnazijos aplinką. Dėkojame aktyviems tėveliams, inicijavusiems akciją „Papuoškime gimnaziją pavasariniais žiedais“ ir mūsų gimnazijos mokiniams, parėmusiems šią akciją. Jų dėka gėlynai pasipuošė geltonais ir melsvais našlaičių žiedais. Pasibaigus akcijai, visi vaišinomės IV klasių gimnazistų išvirta grikių koše ir arbata.
          Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios gražios akcijos!

20180419 152905