Balandžio 18 d. Kalvarijos gimnazijoje startavo „4+1 EURO FIT 2018“ konkursas. Jį organizavo Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Konkurso  tikslas – skatinti vaikų ir paauglių fizinį aktyvumą ir įvertinti savo fizinį pajėgumą. Konkurse dalyvavo septynios  komandos iš Kalvarijos gimnazijos, viena komanda iš Jungėnų pagrindinės mokyklos ir  viena iš Sangrūdos gimnazijos.  Dalyviai varžėsi atskirose amžiaus grupėse: 6-7 klasių ir 9-10 klasių. Komandas sudarė 4 mokiniai ir mokytojas. Apdovanoti  ne tik I-III vietų laimėtojai, asmenines dovanas gavo visi konkurso dalyviai.  Dėkojame komandoms, kurios atstovavo Kalvarijos gimnaziją:

1.      6b klasės komanda „Užkariautojai“, mokytoja Daura Jonylienė;

2.      7a klasės komanda „Greitieji“, mokytoja Renata Vaitulionienė;

3.      7b klasės komanda „Drąsuoliai“, mokytoja Alma Ulevičienė;

4.      7b klasės komanda „Sveikuoliai“, mokytoja Kristina Grabauskaitė;

5.      Ia klasės komanda „Nugalėtojai“, mokytoja Arūnė Vaičiūnaitė-Levuškinienė;

6.      Ib klasės komanda „Elitas“, mokytoja Loreta Minsevičienė;

7.      Ic klasės komanda „Sakalai“, mokytoja Kristina Savickienė.

DSC00661

DSC00670

DSC00678

DSC00682

DSC00694