Kovo 22 dieną  Alytaus Kraštotyros muziejuje vyko Lietuvos mokinių kūrybinio konkurso „Augdamas kuriu, tave kartu kviečiu“ baigiamasis renginys, kuriame buvo apdovanoti pačių įdomiausių ir kūrybiškiausių darbų autoriai bei jų mokytojai.

Konkurso dalyviai varžėsi  literatūrinių darbų, tiriamųjų darbų ir video reportažų kategorijose.

Net trys apdovanojimai tiriamųjų darbų kategorijoje įteikti Kalvarijos gimnazijos  mokiniams.

I vieta ,,100 atsakymų į klausimą, kodėl čia gyventi gera“ (3b klasė);

II vieta  Pašto traktas  „Sankt Peterburgas-Kaunas-Kalvarija-Varšuva“ VILIUS IR VILTĖ KARALIAI (3c klasė);

III vieta „Iš praeities į dabartį“ BEATA PAULIUKONYTĖ (3b klasė).

Mokinius konkursui ruošė pradinių klasių mokytojos  I.Karalienė ir  A. Pauliukonienė.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti seimo nario Roberto Šarknicko padėkomis, organizatorių ir rėmėjų asmeninėmis dovanomis.

20180402 110216

20180402 110544