Kovo 14 dieną  Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriuje vyko viktorina-konkursas „Pažink Tėvynę“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Dalyvauti  konkurse buvo pakviesti ne tik  mokiniai, bet ir jų tėveliai.

Konkurse dalyvavo  keturios komandos, kurios pasiskirstė į etnografinius Lietuvos regionus: Aukštaitiją, Žemaitiją, Suvalkiją, Dzūkiją. Komandos prisistatymuose trumpai apžvelgė savo regioną, rodė mokiniams bei jų tėveliams fotografijas su  pačiomis įžymiausiomis to regiono vietomis, pakvietė aplankyti įžymius objektus. Vėliau vyko viktorina, kurios metu komandos vykdė užduotis, susijusias su  lietuvių kalba, istorija, įžymiomis ir  Lietuvai nusipelniusiomis asmenybėmis.

Visos komandos buvo apdovanotos už žinias bei parodytą  norą žinoti, domėtis, pažinti.

20180314 113453

20180314 120827