Vasario 28 d. Želsvos pagrindinėje mokykloje vyko Respublikinė pradinių klasių mokinių konferencija „Įdomiosios pamokos“.

Įprasta, jog seminarai, konferencijos yra mokytojų veiklos sritis, tačiau mokiniai taip pat puikiai geba susidoroti su tokiais iššūkiais. Konferencijos pranešėjai buvo mokiniai, kurie pasakojo apie įspūdingiausias, įdomiausias  pamokas.  Konferencijoje dalyvavo  mūsų gimnazijos 1a ir 1 b klasės mokinės – Evelina Kaleinikaitė ir Reina Mikutavičiūtė. Joms pasiruošti padėjo mokytojos - Asta Lisauskienė ir Jurgita Jakubonytė.  Reflektuodamos konferenciją, organizatorės teigė, jog vaikai yra laimingi, jų vaikystė yra spalvota, kadangi labiausiai visiems patiko pamokos, kurios susijusios su daile ir technologijomis.  Pranešėjai buvo apdovanoti medaliais ir saldžiomis dovanomis, o mokytojos - padėkos raštais.  Mažiesiems  lektoriams tai buvo neįkainuojama galimybė ugdyti pasitikėjimą savimi, drąsą. Ne vienas  iš mokinių susirado ir naujų draugų.

DSC 0439

DSC 0456

DSC 0482

DSC 0491