Vasario 14 d. Kalvarijos gimnazijoje vyko 5 - 8 klasių  ŠIMTMEČIO dailyraščio konkursas, kurio tikslas ne tik paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtąsias metines, bet ir ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, skatinti mokinius laikytis bendrųjų rašto kultūros reikalavimų.

Konkurso metu mokiniai rašė Maironio poemos „Jaunoji Lietuva“ įžangą. Džiaugiamės visais mokiniais, kurie prisiminė lietuvišką raštą, dalyvavo konkurse bei pademonstravo savo gražaus rašymo įgūdžius. Nugalėtojai apdovanoti padėkos raštais  ir dovanėlėmis. Pirmąją vietą užėmė 8a klasės mokinė Milda Dulinskaitė, antrąją 7b klasės mokinė Gerda Minsevičiūtė, o trečiąją 5b klasės mokinė Andrėja Vosyliūtė. Sveikiname mokines ir jų mokytojas - Vidą Brogytę bei Viktoriją Grigaitienę!

DSC00335 kopija

DSC00341 kopija