Metams einant į pabaigą visi stengiasi užbaigti suplanuotas veiklas, įsivertinti ir įvertinti atliktus darbus. Jusevičių skyriaus mokiniai, jų tėveliai bei darbuotojai džiaugiasi teigiamais pasikeitimais mokyklos erdvėse.

Vasarą, per mokinių atostogas, buvo atnaujinti mokinių tualetai - pakeisti klozetai, kriauklės, sienų ir grindų plytelės. Mokiniai gavo galimybę prausyklose naudotis šiltu vandeniu. Visose klasėse ir koridoriuose atliktas kosmetinis remontas - išdažytos sienos, pakeista grindų danga, languose sumontuotos žaliuzės. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėje ištiestas naujas kilimas, pritvirtintos lentynos žaislams sudėti. Visose klasėse pastatyti nauji mokykliniai suolai, kompiuteriai, projektoriai. Suremontuota virtuvė – valgykla, todėl vaikai dabar pietauja sėdėdami prie naujų stalų. Po remonto Jusevičių skyriaus patalpos atitinka visus higienos reikalavimus. Skyriui išduotas higienos pasas.

Mokiniai ir jų tėveliai dėkingi Kalvarijos gimnazijos administracijai už Jusevičių skyriaus erdvių renovaciją bei už suteiktą galimybę vaikams mokytis arčiau jų gyvenamosios vietos.

Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyriaus informacija

Genovaitės Maruškevičienės nuotraukos