Lapkričio ir gruodžio mėnesiais vyko tarpklasinės krepšinio varžybos. Iš viso buvo sužaista 15 rungtynių. Po atkaklios kovos tarp šeštų klasių, čempione tapo 6 B klasė. Septintokų tarpe nenugalimi buvo 7 B klasės mokiniai. Antrąją vietą iškovojo 7 C klasės krepšininkai, o bronzos medaliais pasipuošė 7 A klasės komandos nariai.

Įnirtingiausia kova vyko  tarp gimnazijinių klasių. Aukso medaliais pasipuošė IV klasių rinktinė, lemiamose rungtynėse nugalėję III A klasės gimnazistus. Ne juokais susikovė III B ir I-II gimnazijinių klasių komandos.

Padėkos raštais už protokolų pildymą ir pagalbą organizuojant krepšinio turnyrą apdovanotos Deimantė Juoskaitė ir Sigita Bindokaitė.

Padėkos raštais už teisėjavimą, sąžiningumą ir pagalbą organizuojant krepšinio turnyrą apdovanoti buvo Rokas Kriščiukaitis, Nojus Kardokas, Rytis Gutauskas, Matas Burinskas, Martynas Radzevičius, Paulius Vilkaitis, Matas Panka, Dominykas Nemura.

Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti : Kristupas Micuta (6A), Mantas Trečiokas (6B), Tajus Puniškis (7C), Aira Marcinkevičiūtė (7A), Justas Kondziulevičius (7B), Matas Burinskas (III A), Nojus Sinkevičius (II) , Rytis Gutauskas (IV A), Rokas Burinskas (IV B).

Geriausių sirgalių prizą pelne IV gimnazijinių klasių sirgalių komanda.

a 283

a 286

a 287

a 359

a 429