Lapkričio 29 d. 1a klasės mokiniai lankėsi  Kalvarijos socialinės globos namuose, kur jiems buvo vedama dailės ir technologijų pamoka. Globos namų soc. darbuotojos mokė mažuosius  iš siūlų pinti ir rišti ,,Draugystės“ apyrankes.

  Lapkričio 29 d. - minima Draugo diena, kurią buvo kviečiama prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra artimi žmonės. Pirmokėliai visa tai „išsakė“ ne žodžiais, o  draugišku bendradarbiavimu su socialinės globos namų gyventojais. 

  Po netradicinės pamokos vieni kitiems įteikėme padėkos raštus, o mažieji dar gavo labai nuoširdžią  dovaną – pilną lėkštę rankų darbo saldumynų.

 Kai šypsosi veidas -

Tai dar ne draugystė.

Draugystė - kai šypsos širdis!

IMG 2144

IMG 2150

IMG 2152

IMG 2154

IMG 2161

IMG 20171129 115836