Kviečiame mokyklos moksleivius prisijungti prie socialinės iniciatyvos „Misija Laplandija“ ir savo gerais darbais pradžiuginti tuos vaikus, kuriems likimas nebuvo dosnus.

Moksleivius kviečiame piešti kalėdinius piešinius ir atvirukus, savo kūrybą publikuoti pagrindiniame šalies portale DELFI, o laimėjimą dedikuoti kilniam tikslui. Dešimt burtų keliu išrinktų autorių suteiks galimybę net šimtui vaikų globos namų auklėtinių skristi į Laplandiją, kur šių lauks susitikimas su Kalėdų Seneliu ir iniciatyvos globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite. Piešinių autorių dešimtukas bus apdovanotas specialiomis iniciatyvos organizatorių dovanomis, o kiekvienas, prisijungęs prie „Misija Laplandija“ – atsiuntęs piešinį ar atviruką iki lapkričio 24 d.– sulauks laiško iš paties Kalėdų Senelio!

Informacija apie iniciatyvą ir dalyvio anketa:

www.delfi.lt/laplandija