2017 m. balandžio 6 – 7 d. Kėdainiuose vyko Tolerancijos ugdymo centrų vadovų seminaras „Istorinė praeitis ir iššūkiai švietimo sistemoje“.

Kvalifikacijos kėlimo renginį organizavo Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriatas, partneriai: Kėdainių karšto muziejus – Daugiakultūris centras bei Pasaulinio žydų kongreso Jidiš kultūros centras Vilniuje.

Paskaitas skaitė prof. Alvydas Jokubaitis „Filosofo požiūris į Lietuvos švietimo sistemą“ , dr. Mordechai Juškovskij (Izraelis) -  "Europos žydų šimtametės tradicijos atspindys jidiš kalboje ir tradicijoje" ir "Jidiš literatūra ir Holokaustas". Pristatyta žydų liaudies muzikantų - Klezmerių muzika  . Diskutuota tema: "Tolerancijos ugdymo centrų padėtis Lietuvos švietimo sistemoje."

Švietimo vieta visuomenėje: permainos, diskusiniai klausimai ir iššūkiai".

20170406 142334

20170407 074605