Ruošiame informaciją

alt Direktorė

 Dijana Kavaliauskienė

 II vadybinė kategorija

 Kabinetas - 213

 Tel: (8 ~ 343) 21 516

 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Specialūs reikalavimai ir funkcijos

 


alt

 Direktorės pavaduotoja ugdymui

 Arūnė Vaičiūnaitė-Levuškinienė

 III vadybinė kategorija

 Kabinetas - 204

 El. paštas: arune@kalvarijosgimnazija.lt

 Veiklos sritys

 


alt Direktorės pavaduotoja ugdymui

 Milda Alesiūtė

 III vadybinė kategorija

 Kabinetas - 222

 Tel. (8 343) 21 105

 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 Veiklos sritys

 


 alt

Direktorės pavaduotoja ugdymui

 Rosita Stanevičienė

 Vadybinė kategorija -

 Kabinetas - 311

 Tel. (8 343) 23 603

 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Veiklos sritys


 razvickasDirektoriaus pavaduotojas ūkio ir   bendriems klausimams

 Edmundas Razvickas

 Kabinetas - 119

 Tel. (8 343) 21 518

 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Reikalavimai ir funkcijos

 

 

 

2015-2016m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių šaškių varžybos

(2016 – 04- 16)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė

Komanda:

Rokas Jasiulevičius

Gustė Sinkevičiūtė

Darius Sėjūnas

Deividas Greifenbergeris

II a

I c

7 a

II vieta Scan10001 V. Ščeponis

 

Sūduvos kvadrato ir krepšinio lygos (SKKL) čempionatas

(2016 – 02- 04)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Ruošė

Krepšinio komanda (gim. 1999 m. ir jaun.):

Nojus Sinkevičius

Matas Burinskas

Matas Panka

Ignas Dumbliauskas

Martynas Arbačiauskas

Martynas Radzevičius

Rokas Kriščiukaitis

Klaidas Žukauskas

8 a

I b

7 a

6 b

I c

Čempionai R. Knyza

Krepšinio komanda (gim. 1997 m. ir jaun.):

Edvinas Kriščiukaitis

Martynas Grigaitis

Ignas Nemura

Dairūnas Tamašauskas

Vilmantas Statkevičius

Gediminas Lietuvninkas

Dovydas Eidukaitis

Rokas Burinskas

Matas Burinskas

IV a

III c

III c

II c

I b

 

Sidabro medaliai A. Urbonas

 

 

 

 2015 - 2016 m. m. archyvas

 

 

13-osios Lietuvos mokyklų futbolo žaidynės GOLAS 2017

(2017-06-06)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė

Komanda:

Tomas Bagdonas

Justas Bražaitis

Justas Kondziulevičius

Adrijus Rasimavičius

Dominykas Zablackas

Tajus Puniškis

Kristupas Micuta

Kajus Kardokas

Augustė Zaveckaitė

Aušrinė Draugelytė

Dominyka Vaitulionytė

Tomas Bagdonas

 

6b

6b

6b

6b

6b

6c

5a

5b

6b

6b

6b

6b

II vieta SCAN0001 A. Urbonas

Komanda:

Tomas Bagdonas

Justas Bražaitis

Justas Kondziulevičius

Adrijus Rasimavičius

Dominykas Zablackas

Tajus Puniškis

Kristupas Micuta

Kajus Kardokas

Augustė Zaveckaitė

Aušrinė Draugelytė

Dominyka Vaitulionytė

Tomas Bagdonas

 

6b

6b

6b

6b

6b

6c

5a

5b

6b

6b

6b

6b
I vieta SCAN0000 A. Urbonas

 

Kalvarijos savivaldybės mokinių rudens kroso varžybos

(2016 – 10- 13)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Ruošė

Paulina Saikevičiūtė

Nedas Jonušis

Aušrinė Draugelytė

Eva Getmanaitė

5 b

5b

6 b

8c

II vieta

I vieta

II vieta

II vieta

D. Sendienė

D. Sendienė

A. Urbonas

D. Sendienė

 

Lietuvos mokinių žaidynių zoninių bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių kvadrato varžybos

(2016 – 11- 25)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė

3-4 klasių mokinių komanda:

Laura Lediajevaitė

Aurelija Linkevičiūtė

Greta Muzikevičiūtė

Daura Petrauskaitė

Raminta Petrauskaitė

Goda Rimavičiūtė

Erikas Dulinskas

Paulius Kasparavičius

Augustas Liutkevičius

Mindaugas Minsevičius

Laurynas Rožaitis

Airidas Skučas

 

4 a

II vieta 20161221 2 A. Pauliukonienė

 

 

 

 2016 - 2017 m. m. archyvas

 

Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Golas“ apskrities finalas

2019 – 05 - 20

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė

Komanda:

Justas Bražaitis

Aušrinė Draugelytė

Airidas Eidukonis

Kajus Kardokas

Justas Kondziulevičius

Kamilė Koregina

Kristupas Micuta

Adrijus Rasimavičius

Edgaras Sluckas

Dominyka Vaitulionytė

Augustė Zaveckaitė

8b

8b

8b

7b

8b

7a

7c

8b

8b

8a

8b

8b

I vieta 20190523 A. Urbonas

 

Lietuvos mokyklų vaikinų futsalo Sūduvos – Dzūkijos regiono finalo žaidynės

(2019-02-13)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė

Komanda:

Justas Bražaitis

Airidas Eidukonis

Kajus Kardokas

Justas Kondziulevičius

Kristupas Micuta

Benas Miravinskas

Adrijus Rasimavičius

Vilius Simanavičius

 

 

8b

8b

7b

8b

7c

7b

8b

8b

 

I vieta Scan10002 A. Urbonas

 

 

 

 Respublikinis edukacinis anglų kalbos konkursas „Olympis 2015- Rudens sesija“

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Gvidas Parchomenko 6 a Diplomas Untitled I. Kaleinikienė
Greta Burinskaitė 8 a Diplomas Untitled12 I. Kaleinikienė

 

 

Respublikinis edukacinis biologijos konkursas „Olympis 2016- Pavasario sesija“

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Augustė Zaveckaitė 5 b Diplomas Untitled1 K. Baldauskienė
Dominyka Vaitulionytė 5 b Diplomas Untitled1223 K. Baldauskienė

 

 

Respublikinė paroda – konkursas „Sidabro vainikėlis“

(2016 – 06- 03)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Tautvydas Varnagiris III c Padėka Image 0001 A.Sinkevičius

 

Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA

(2016 – 03- 17)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Rugilė Abuskauskaitė III c Padėka Scan10006 Z. Valinčienė
Greta Burinskaitė 8 a Padėka Scan10003
Martynas Rugienius 6 a Padėka Scan10005
Vilius Malinauskas 7 b Padėka Scan10004
Ernestas Pociukonis 1 Padėka scan30052016102337 page 001

Marijampolės apskrities jaunųjų dizainerių konkursas „Adata-2016“

(2016 – 04- 28)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Sandra Rimavičiūtė II b Padėka Scan10002 A. Čeikauskienė

 

Netradicinės mados konkursas „Mada ir ekologija-2016“

(2016 – 05- 19)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Sandra Rimavičiūtė II b III vieta Scan10001 A. Čeikauskienė

 

Kalvarijos savivaldybės jaunųjų dizainerių festivalis „Drąsūs ir originalūs“

(2016 – 05- 20)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Sandra Rimavičiūtė II b Padėka Scan1 A. Čeikauskienė

 

Lenkijos Lietuvos 3 - 6 klasių mokinių dailės darbų konkursas "Mūsų žemė-praeityje, šiandien ir ateityje"

(2016 - 05 - 17)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Skaistė Šikarskaitė 3 a Padėka Scan10001 J. Jakubonytė

 

Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ regioninis etapas

 (2016 – 05- 12)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė

Komanda:

Vakarė Adamkevičiūtė

Dairūnas Ulevičius

Saulius Kasparavičius

Arnas Sinkevičius

 

1 b

2 b

3 b

4 c

III vieta 11a

I. Karalienė

I. Čirvinskienė

A. Lisauskienė

R. Matulevičienė

 


 

 

 

Edukacinis konkursas "Olympis 2016- Pavasario sesija"

 Untitled

Untitled1 Untitled2 Untitled3 Untitled4 Untitled5
Untitled6 atsisiųsti Untitled7 Untitled8 atsisiųsti 1
Untitled9

 

Lietuvos mokinių liaudies dailės konkursas "Sidabro vainikėlis" regioninis turas

 (2016 – 04- 23)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Tautvydas Varnagiris III c I vieta 12b A. Sinkevičius
Laurita Abramavičiūtė 8 c Padėka 12a O. Mikalauskienė

 

Respublikinis anglų kalbos konkursas I-II (9-10) klasių mokiniams

(2016 04 22-23)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Eimantas Svitojus I c Padėka 10a G. Guzavičienė

 

"Tūkstantmečio ketvirtoko" viktorina

(2016 - 04 - 13)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Kristupas Micuta 4 b Padėka 9b E. Navickienė
Gabija Slivinskaitė 4 b Padėka 9a E. Navickienė

 

Kalvarijos savivaldybės 5-9 klasių mokinių užsienio kalbų ir muzikos integruoto kurso „CHILDHOOD COLOURS“ konkursas

(2016 - 04 - 08)

 
Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė

Komanda:

Gustė Adamavičiūtė

Meida Murauskaitė

Milda Dulinskaitė

Evita Mėlinauskaitė

Karolina Ėklerytė

Gvidas Parchomenko

Tomas Kriščiūnas

6 a

7 c

III vieta 8c

I. Jaščemskienė

D. Ramanauskienė

Meida Murauskaitė  6 a II vieta  8b

I. Jaščemskienė

Z. Jarimavičienė 

Komanda:

Gustė Adamavičiūtė

Meida Murauskaitė

Milda Dulinskaitė

Evita Mėlinauskaitė

Karolina Ėklerytė

Gvidas Parchomenko

Tomas Kriščiūnas

6 a

7 c

Padėka  8a

I. Jaščemskienė

V. Kelmelienė

 
 

Nacionalinis konkursas „Švari kalba – švari galva“

(2016 – 03- 21)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Vika Jaskevičiūtė II c Padėka 7a A. Grigaitienė

 

 

IV respublikinis 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkursas „Lietuvos prezidentai“

(2016 – 03- 17)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
1b klasė 1 b III vieta 6a I. Karalienė

 

Respublikinė mokinių fotografijų paroda, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

(2016 – 03- 17)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Živilė Zdanytė 8 a padėka 5b

K.Grabauskaitė

D. Vaitkevičienė

Audronė Matulevičiūtė 8 c padėka 5a

K.Grabauskaitė

D. Vaitkevičienė

 

Dr.Juozo Kazicko Suvalkijos krašto moksleivių programavimo konkursas

(2016 – 02- 15)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Marius Lastauskas IV c III vieta 4e A. Burinskas
Matas Burinskas I b Padėka 4d A. Burinskas
Martynas Arbačiauskas I b Padėka 4c A. Burinskas
Domantas Giedraitis IV c Padėka 4b A. Burinskas
Justas Bučionis III a Padėka 4a A. Burinskas

 

Edukacinis konkursas "Olympis 2015- Rudens sesija"

Untitled1

0001 0001 1 0001 2 0001 3 0001 4
0001 5 0001 6 0001 7 0001 8 0001 9

 

Edukacinis konkursas "Olympis 2015- Rudens sesija"

 Untitled

0001 0001 1 0001 2 0001 3 0001 4
0001 5 0001 6 0001 7 0001 8 0001 9
0001 10 0001 11 0001 12 0001 13 0001 14
0001 15 0001 16 0001 17 0001 18 0001 19
  0001 20 0001 21 0001 22  

 

 

Lietuvos mokinių 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas, savivaldybės etapas

(2016 – 01- 28)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Edvinas Kriščiukaitis IV a I vieta 3a V. Brogytė

 

9 – 10 (I – II) klasių mokinių anglų kalbos konkursas savivaldybėje

(2016 – 02- 01)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Eimantas Svitojus I c I vieta 2c G. Guzavičienė
Daumantas Ulevičius II a II vieta 2b I. Kaleinikienė
Žilvinas Čerkauskas II c II vieta 2a I. Kaleinikienė

 

48-asis Lietuvos mokinių jaunojo filologo konkursas, savivaldybės etapas

(2016 – 01- 11)

Dalyvis Klasė Laimėjimas Diplomas Ruošė
Teresė Pučinskaitė II a Laimėtoja 1b V. Brogytė
Gustė Sinkevičiūtė II a Laimėtoja 1a V. Brogytė

Kalvarijos Gimnazija

Oficialus pavadinimas - Kalvarijos gimnazija.

Teisinė forma - Kalvarijos savivaldybės biudžetinė įstaiga.

Pagrindinė paskirtis - Gimnazijos tipo gimnazija visų amžiaus tarpsnių vaikams.

Mokomoji kalba - lietuvių kalba.

             Mokomoji forma - grupinio mokymosi, pavienio mokymosi. Mokymo proceso organizavimo būdai: kasdienis, savarankiškas.

Adresas - J. Basanavičiaus g. 16, LT-69202, Kalvarija

Gimnazija vykdo vidurinio ugdymo programą, pagrindinio ugdymo programą, pagrindinio ugdymo individualizuotą programą, pradinio ugdymo programą, pradinio ugdymo individualizuotą programą, neformaliojo vaikų švietimo programas.

Gimnazija turi vieną skyrių:

Skyriaus oficialus pavadinimas – Kalvarijos gimnazijos Jusevičių skyrius

Skyriaus įsteigimo data – 2003 – 07 – 01

Adresas – Jusevičių kaimas, LT – 69229, Kalvarijos savivaldybė

Mokymo kalba skyriuje – lietuvių kalba

Skyriuje vykdomos programos – ikimokyklinio ugdymo, priešmokyklinio, pradinio ugdymo, pradinio ugdymo individualizuota programa, neformaliojo vaikų švietimo programos.

Gimnazijoje išduodami mokymosi pasiekimus įteisinantys dokumentai Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka.

Gimnazijos veiklos tikslas – užtikrinti švietimo prieinamumą ikimokyklinio, priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams ir jaunuoliams, turintiems specialiujų ugdymosi poreikių, plėtoti jų dvasines, intelektines ir fizines galias, bendrąsias ir esmines dalykines kompetencijas, būtinas tolesniam mokymuisi, profesinei karjerai ir savarankiškam gyvenimui. Plėtoti sociolultūrinę ir pilietinę brandą, ugdyti tautinį sąmoningumą bei daugiakultūriškumą.

Gimnazijos veiklos uždaviniai:

  • teikti vaikams kokybišką ikimokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą;
  • sudaryti sąlygas į gimnaziją priimtiems mokiniams įgyti pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą bei gauti valstybės pripažintą pažymėjimą;
  • sudaryti sąlygas mokiniams nuolat tenkinti pažinimo ir saviraiškos poreikius;
  • kurti ugdymo turinio reikalavimus atitinkančią materialinę bazę;
  • teikti mokiniams švietimo pagalbą;
  • užtikrinti sveiką, saugią, užkertančią kelią smurto, prievartos apraiškoms ir žalingiems įpročiams aplinką;
  • bendradarbiauti su savivaldybės, šalies ir užsienio švietimo įstaigomis, plėtoti kultūrinius mainus;
  • individualizuoti ugdymo programas.

Kalvarijos gimnazijos direktorė - Dijana Kavaliauskienė

Kabinetas - 213

Telefonas (8 343) 210 60

Faksas (8 343) 210 60